Hybrydowe tunery od ASUSA

dodano: 2009-03-06 22:40
autor: Paweł Polak | źródło: chip.pl

ASUS Logo Firma Asus zaprezentowała na targach CeBIT nowe hybrydowe tunery do obioru naziemnej telewizji cyfrowej i analogowej. Zaprezentowane modele to My Cinema-EHD2-100, P7131Hybrid i My Cinema U3100Mini.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
My Cinema-EHD2-100 jest urządzeniem posiadającym tuner analogowy (PAL) i cyfrowy (DVB -T). Karta montowana jest w magistrali PCI-Express x1. Posiada również sprzętowe wsparcie tylko dla MPEG-2 co pozwala zmniejszenie obciążenia procesora. Producent dostarcza również pilot zdalnego sterowania. Ponadto urządzenie posiada funkcję PBP (picture beside picture - dwa obrazy obok siebie) i PIP (picture in picture - dwa niezależne obrazy).

Urządzenie wyposażono w cyfrowe wejście TV i FM, analogowe wejście TV, wejście czujnika podczerwieni,wejście video i audio. Dostarczone oprogramowanie pozwala na nagrywanie i oglądanie telewizji,nagrywanie materiału wideo wraz z edycją i wypalaniem na płyty DVD/VCD, słuchanie radia, muzyki, odtwarzanie i nagrywanie DVD/VCD, zarządzanie materiałami wideo oraz zdjęciami.

Natomiast P7131Hybrid to tuner nie posiadający wparcia sprzętowego dla MPEG-2 i montowany jest w magistrali PCI, a My Cinema-U3100Mini to przenośny tuner pod złącze USB 2.0.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Tunery
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...