Bezprzewodowe HDMI Gefena z zasięgiem 10m

dodano: 2009-02-24 10:29 | aktualizacja: 2014-02-09 00:26
autor: Janusz Sulisz | źródło: gefen

Gefen Gefen Wireless HDMI Extender jest idealnym rozwiązaniem do przesyłania do trzech źródeł AV HD do jednej lokalizacji, bez kłopotów z kablami. Gefen Wireless Extender HDMI jest w stanie tego dokonać za pomocą technologii Ultra-Wideband (UWB) do przesyłania dużych ilości danych wymaganych przez standard HDMI. Prawie 10-metrowy zasięg (mniej, jeśli po drodze jest jakaś przeszkoda, np. ściana) jest osiągalny z obsługiwaną rozdzielczością do 1080p@30.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jest to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy tradycyjne okablowanie nie może być zastosowane. Instalacja plug-and-play czyni te rozwiązanie prostszym niż kiedykolwiek. Bezproblemowe staje się rozszerzenie HDMI do innego pomieszczenia lub projektora umocowanego tuż pod sufitem, bez konieczności prowadzenia kabli i wiercenia w ścianach i sufitach.

Gefen Wireless HDMI podwaja swoje możliwości także jako przełącznik wideo High Definition. Posiada trzy wejścia wideo HD (2 HDMI i 1 component), które wybiera się poprzez jednostkę przekazującą.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Transmitery, splittery, ekstendery
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Telewizor przenośny Ferguson PHT2-10 12V, 10 cali

Ferguson PHT2-10, to miniaturowy telewizor LCD 10.1' z wbudowanym tunerem...

390 zł Więcej...

Konwerter Twin Inverto Black Ultra

Nowy, podwójny konwerter Inverto IDLB-TWNL40-ULTRA-OPP o wsp. szumów 0,2dB z...

89 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...