Bezprzewodowe HDMI Gefena z zasięgiem 10m

dodano: 2009-02-24 10:29 | aktualizacja: 2014-02-09 00:26
autor: Janusz Sulisz | źródło: gefen

Gefen Gefen Wireless HDMI Extender jest idealnym rozwiązaniem do przesyłania do trzech źródeł AV HD do jednej lokalizacji, bez kłopotów z kablami. Gefen Wireless Extender HDMI jest w stanie tego dokonać za pomocą technologii Ultra-Wideband (UWB) do przesyłania dużych ilości danych wymaganych przez standard HDMI. Prawie 10-metrowy zasięg (mniej, jeśli po drodze jest jakaś przeszkoda, np. ściana) jest osiągalny z obsługiwaną rozdzielczością do 1080p@30.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jest to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy tradycyjne okablowanie nie może być zastosowane. Instalacja plug-and-play czyni te rozwiązanie prostszym niż kiedykolwiek. Bezproblemowe staje się rozszerzenie HDMI do innego pomieszczenia lub projektora umocowanego tuż pod sufitem, bez konieczności prowadzenia kabli i wiercenia w ścianach i sufitach.

Gefen Wireless HDMI podwaja swoje możliwości także jako przełącznik wideo High Definition. Posiada trzy wejścia wideo HD (2 HDMI i 1 component), które wybiera się poprzez jednostkę przekazującą.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Transmitery, splittery, ekstendery
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...