Telewizja cyfrowa bez dekodera

dodano: 2009-01-15 17:07 | aktualizacja: 2009-01-15 21:25
autor: Anita Dąbek | źródło: Sharp

sharp logo Znajdujące się w ofercie firmy Sharp telewizory z serii Sharp AQUOS LC-DH65E wyposażone są w nowej generacji tuner MPEG-4. Daje on gwarancję odbioru cyfrowego sygnału telewizyjnego, którego wprowadzanie w Polsce rozpocznie się już w II połowie tego roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już w 2014 roku odbieranie naziemnej telewizji stanie się niemożliwe bez telewizorów wyposażonych w tuner DVB-T MPEG-4 lub odpowiednie dekodery. Warto zatem już teraz pomyśleć o tym, by telewizor posiadał odpowiedni tuner, który zapewni odbieranie zarówno sygnału analogowego, jak i cyfrowego. Znajdujące się o ofercie firmy Sharp telewizory z serii Sharp AQUOS DH65E wyposażone są w zgodny ze standardami tuner MPEG-4 H.264, który jest gwarancją odbioru telewizji cyfrowej i analogowej.

Telewizory Sharp AQUOS DH65E poza najwyższej klasy tunerami to pełna rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, konwersja materiałów filmowych do trybu 24p i czas reakcji panelu równy 6 milisekund. Dzięki wszystkim tym parametrom uzyskujemy kryształowo czysty obraz i płynne wyświetlanie szybko zmieniających się scen.

Dzięki funkcji Quick-Start modele serii  Sharp AQUOS DH65E są gotowe do pracy już po pięciu sekundach od włączenia. Liczne gniazda podłączeniowe powodują, że korzystanie z tych urządzeń staje się czystą przyjemnością. Dzięki trzem wejściom HDMI w wersji 1.3 i dwóm gniazdom SCART telewizory te mogą być podłączane w dogodny sposób do odtwarzaczy Blu-ray i innego sprzętu audio-wideo. Dzięki portowi USB-IN w telewizorach można wygodnie odtwarzać zdjęcia i pliki MP3. Część gniazd umieszczonych jest w dolnej części z boku, co umożliwia szybkie podłączanie aparatów cyfrowych, konsoli do gier i zestawów audio bez konieczności uzyskania dostępu do tyłu telewizora.

Optymalną jakość dźwięku zapewniają dwa 10-watowe głośniki Virtual Surround wbudowane w dolnej części ramy. Automatyczna regulacja głośności samoczynnie redukuje poziom dźwięku w głośnych fragmentach filmów lub programów telewizyjnych, dopasowując do rzeczywistego ustawienia. Cyfrowy wzmacniacz i technologia Clear-Voice poprawiająca brzmienie mowy ludzkiej stanowiąc dopełnienie imponujących możliwości akustycznych nowych modeli telewizorów AQUOS.

Telewizory Sharp AQUOS DH65E wychodzą naprzeciw przyszłym oczekiwaniom klientów, oferując im najwyższej jakości rozwiązania technologiczne i możliwość płynnego przejścia z analogowego na cyfrowy sposób nadawania. Sprawiają, że zmiany sygnału oznaczać będą lepszą jakość obrazu, a nie potrzebę dokupienia dodatkowego dekodera.

Model Sharp AQUOS DH65E dostępny jest w rozmiarach ekranu: 32 -, 37 -, 46 – i 52 cale.

Sharp posiada w swojej ofercie serie telewizorów Sharp AQUOS z tunerem MPEG-4: DH65E oraz HD1E z możliwością nagrywania sygnału HD na wbudowany dysk twardy.

Orientacyjne ceny w sklepach Sharp AQUOS seria DH65E :

32’’ LC-DH65E  2 999 zł
37’’ LC-DH65E  3 499 zł
46’’ LC-DH65E  5 599 zł
52” LC-DH65E  7 399 zł
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii LCD
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...