Dwie limitowane edycje telewizorów plazmowych KURO

dodano: 2008-10-22 17:10 | aktualizacja: 2008-10-23 19:14
autor: Anita Dąbek | źródło: Pioneer

pioneer Jesienią tego roku Pioneer wprowadza do oferty dwie limitowane serie swoich telewizorów plazmowych KURO – wersję w kolorze Beige Grisé KRP-500ABG oraz w kolorze białym KRP-500AW. Obydwa modele wyposażone są w matryce FULL HD \'HD Ready 1080p\' i mają tylko 64 mm grubości. KRP-500ABG w kolorze Beige Grisé będzie dystrybuowany w ograniczonej liczbie 1000 sztuk w Europie, a biała odmiana KRP-500AW w ilości 1500 sztuk.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wraz z tą limitowaną edycją telewizorów KURO Pioneer pragnie zaoferować konsumentom możliwość jeszcze większego stopnia indywidualizacji i dopasowania systemu rozrywki domowej do otoczenia i wykończenia wnętrza w zależności od ich preferencji.

KURO w minimalistycznej bieli i w wyrafinowanym kolorze Beige Grisé doskonale wzbogacają indywidualizm stylu i smaku w ofercie Pioneer. Równie wyjątkowe jak warianty kolorystyczne są również uznane już znaki firmowe prawdziwych KURO: niezwykłe osiągi, imponująca jakość obrazu i niedoścignione mistrzostwo technologii.

KRP-500AW i KRP-500ABG wyposażono w odbiornik multimedialny w kolorze czarnym, który łączy się z ekranem za pośrednictwem jednego przewodu. Eliminacja konieczności prowadzenia wielu połączeń do tyłu telewizora sprawia, że są to idealne urządzenia do montażu na ścianie.

Fascynacja kolorem

Od wieków artyści wykorzystują kolory w celu wywołania emocji.

Kolor Beige Grisé modelu KRP-500ABG wykorzystuje zrównoważoną dawkę ciepła i wyrafinowania, podczas gdy czyste linie KRP-500AW dają efekt spokoju i minimalizmu.

Wyróżniające się, ale nigdy nie rozpraszające ramy kontrastują z głębią i intensywnością obrazu płaskich telewizorów KURO.

KURO, oznaczając w języku japońskim kolor czarny, zostały zaprojektowane w celu uzyskiwania najgłębszych pokładów czerni i niezrównanego poziomu kontrastu, umożliwiając wyświetlanie każdego szczegółu i różnicy kolorystycznej niezwykle żywego obrazu.

Dzięki temu oglądanie staje się znacznie intensywniejszym przeżyciem niż kiedykolwiek dotąd, gwarantując pełne doznanie rozrywki audio-wizualnej.

Technologiczny geniusz

Podobnie jak ich czarne odmiany, limitowane edycje telewizorów plazmowych KURO zapewniają pozbawiony migotania, stabilny obraz w rozdzielczości 1080p. Wyświetlacze są również przygotowane do wyświetlania filmów z płyt Blu-ray w takim formacie, w jakim filmy zostały oryginalnie nakręcone i zapisane.

Telewizory KURO wyposażono w tryb 'Optimum Mode', który korzystając z optycznego czujnika światła zapewnia automatyczne dostrajanie ustawień obrazu optymalnie do warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu i w zależności od aktualnie wyświetlanego na ekranie materiału. Dodatkowo dźwięk również harmonizuje z wyświetlanym obrazem. Telewizory dodatkowo wyposażono w czujnik kolorów, który mierzy charakterystykę kolorystyczną otoczenia w celu zapewnienia najbardziej optymalnie dopasowanego obrazu do warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu.

Użytkownicy preferujacy oglądanie obrazu jak najbardziej zbliżonego do oryginału może wybrać tryb PURE AV, który omija wszystkie procesy wspomagające i modyfikujące obraz.

Innowacyjna integracja

KRP-500AW i KRP-500ABG nie tylko wyposażono w analogowy tuner telewizyjny, ale również w cyfrowy tuner DVB-T (TV naziemna) i cyfrowy tuner satelitarny (DVB-S/DVB-S2). Obydwa modele są zgodne z wymogami EICTA “HD TV 1080p”, obsługując dekodowanie materiału wysokiej rozdzielczości MPEG-4.

Zgodność z wymogami certyfikatu DLNA umożliwia zintegrowanie telewizorów KURO z lokalną lub domową siecią, dzięki czemu możliwe jest odtwarzanie materiału z jednego lub więcej serwerów mediowych, z którymi aktualnie nawiązana jest łączność. Materiał dostępny jest bezpośrednio z menu ekranowego funkcji Home Media Gallery.

Ergonomiczny i dobrze rozplanowany, aluminiowy pilot zdalnego sterowania jest częściowo podświetlany ułatwiając korzystanie z niego wieczorami. Dzięki funkcji KURO LINK możliwe jest sterowanie innymi, kompatybilnymi urządzeniami Pioneer.

Specyfikacje

Takie same dla obydwu modeli:
Panele Ultra black 50’’ ‘HD ready 1080p’ PURE AV Mode
Odseparowany odbiornik multimedialny Home Media Gallery
Płaski profil (64 mm) KURO LINK
Cyfrowy tuner telewizji naziemnej i satelitarnej SD / HD HDMI x 4
Tryb 'Optimum Mode' Aluminiowy pilot zdalnego sterowania
Czujnik kolorów

W uzupełnieniu dostępne są opcjonalne akcesoria: dopasowana kolorystycznie, obracana podstawka, rama do montażu ściennego oraz głośniki do montażu po bokach.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Plazma
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...