Stylowy telefon LG Secret

dodano: 2008-09-29 15:43 | aktualizacja: 2008-09-29 17:55
autor: Anita Dąbek | źródło: LG

LG Firma LG Electronics, wprowadziła na rynek trzeci telefon z serii Black Label - LG Secret (model LG-KF750). Podobnie jak poprzednie modele z serii LG Black Label - Chocolate i Shine - najnowszy LG Secret charakteryzuje się stylowym wzornictwem i zaawansowaną technologią. Został skonstruowany przy użyciu najnowocześniejszych materiałów oraz wyposażony między innymi w najmniejszy aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 mpx.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telefon został opracowany tak, aby spodobał się osobom wyznaczającym trendy, poszukującym wyrafinowanej stylistyki i ponadczasowej elegancji.

Nazwa Secret („tajemnica”) jest symbolem smukłego, stylowego telefonu i ma zaciekawić użytkownika zaawansowanymi funkcjami oraz zachęcić do ciągłego ich odkrywania, gdyż telefon ten nigdy nie wyjdzie z mody.

Ponadczasowa stylistyka

Telefon LG Secret, dzięki materiałom zastosowanym przy jego produkcji, będzie zawsze wyglądał jak nowy. Zastosowane włókno węglowe to jeden z najtrwalszych materiałów kompozytowych, wykorzystywany w konstrukcjach lotniczych i wysoko sprawnych konstrukcjach samochodowych. Zwiększa ono wytrzymałość telefonu, a jednocześnie pozwala zachować jego elegancką stylistykę. Hartowane szkło, które zwiększa połysk i wytrzymałość wyświetlacza LCD, chroni go i pozytywnie wpływa na jakość odbioru multimediów. Nawigacyjne przyciski dotykowe Neon Touch reagują na polecenia i są podświetlane błękitnym, neonowym światłem.

Ponadczasowe wspomnienia

Model LG Secret to najmniejszy na rynku (11,8 mm) telefon komórkowy z aparatem fotograficznym o tak zaawansowanych funkcjach i rozdzielczości 5 megapikseli. Telefon umożliwia nagrywanie filmów z szybkością 5, 30 lub 120 klatek na sekundę, w celu ich późniejszego odtworzenia kolejno w przyspieszonym, normalnym lub zwolnionym tempie oraz odtwarzanie materiałów w formacie DivX®.

Zarejestrowane obrazy można ozdobić za pomocą rozbudowanych funkcji edycji obrazów i wideo, między innymi morfingu (edycji twarzy) i funkcji SmartLight™, która pozwala automatycznie dostosować oświetlenie obrazu. Można również skorzystać z zainstalowanego w telefonie oprogramowania Movie Maker, aby tworzyć własne klipy muzyczne łącząc zdjęcia i podkładając muzykę.

Ponadczasowa rozrywka

Telefon ma wbudowane różne funkcje rozrywkowe. Funkcja Touch Media wykorzystuje ekran dotykowy, aby zapewnić bezpośredni dostęp za pomocą jednego przycisku do pięciu funkcji multimedialnych — muzyki, zdjęć, gier, dokumentów i radia. Użytkownicy mogą jednocześnie przeglądać zdjęcia na ekranie telefonu i słuchać muzyki. Telefon umożliwia łatwe otwieranie plików programów Word, Excel i PowerPoint. Został w nim również zainstalowany pakiet Google, który pozwala surfować po Internecie, logować się do poczty Gmail, używać serwisu Google Maps i wyświetlać filmy bezpośrednio z serwisu YouTube.

Czujnik ruchu

Telefon oferuje również gry, które wykorzystują wbudowany w urządzenie czujnik ruchu (żyroskop). Sterując odpowiednio całym telefonem jak joystickiem - przechylając go lub obracając, można grać w elektroniczne lotki, łowić wirtualne ryby lub poruszać się po labiryncie.

Ponadczasowa wygoda

Funkcja synchronizacji Bluetooth wbudowana w telefon LG Secret pozwala automatycznie synchronizować dane z komputerami osobistymi, bez konieczności stosowania niewygodnych kabli USB. Funkcja automatycznego obracania wyświetlacza umożliwia wyświetlanie obrazu na ekranie w pozycji odpowiedniej do ułożenia telefonu. Aby przełączyć się z widoku pionowego w poziomy, wystarczy obrócić telefon do pozycji poziomej.
Funkcja automatycznej kontroli jasności wyświetlacza dostosowuje podświetlenie ekranu do jasności światła zewnętrznego, co gwarantuje wyrazisty obraz w dowolnych warunkach.
Twórcy trzeciego modelu z serii LG Black Label nie zapomnieli też o podstawowych funkcjach telefonu komórkowego — zastosowano w nim technologię Voice Clarity, która zapewnia znakomitą jakość dźwięku nawet w bardzo hałaśliwym otoczeniu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Smartfony
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...