Pioneer: 46-calowy telewizor LCD KURO

dodano: 2008-09-29 14:39 | aktualizacja: 2008-09-29 17:54
autor: Anita Dąbek | źródło: Pioneer

pioneer 46-calowy telewizor LCD KRL-46V zostanie wprowadzony do oferty Pioneer w październiku br., dopełniając nową linię telewizorów Pioneer KURO w technologii LCD spełniające warunki standardów Full HD ‘HD ready 1080p’. Podobnie jak niedawno zaprezentowane 32-calowy KRL-32V i 37-calowy KRL-37V, najnowszy model LCD wyposażono w wydajny filtr kontrastowy, trzy gniazda HDMI oraz 100Hz system przetwarzania obrazu dbające o zapewnienie niezrównanej jakości doznań wizualnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
KRL-46V to niezwykły widok, zarówno w zakresie jakości reprodukcji obrazu, jak i pod względem linii wzornictwa i wykończenia.

Rezultatem jest mieszanka stylu i technologicznego zaawansowania, które zamknięte w jednym urządzeniu wniosą świeży powiew do każdego wnętrza. Ale urok tego telewizora LCD KURO wykracza daleko poza jego wygląd. Doskonała jakość obrazu KRL-46V wynika z połączenia najlepszych technologii. 100 Hz przetwarzanie obrazu gwarantuje krystaliczny obraz o niezwykłej intensywności kolorów, głębii kontrastu i przejrzystości.

Telewizor dysponuje krótkim czasem reakcji na poziomie 4 ms, który zapewnia płynność ruchomych obrazów. Specjalny filtr na matrycy wzmacnia kontrast, szczegółowość kolorów i ostrość obrazu. Automatyczna regulacja podświetlenia zapewnia wzmocniony poziom i głębię czerni, precyzję kolorów, a czujnik oświetlenia otoczenia optymalizuje obrazy na ekranie w zależności od intensywności oświetlenia w pomieszczeniu.

5-stopniowa regulacja temperatury kolorów zapewnia niezwykły stopień indywidualizacji ustawień do własnych preferencji.

Szeroki zakres widzialności zapewnia najwyższą jakość rozrywki niemal z każdego miejsca w pokoju, a podstawa z możliwością de-montażu ułatwia montaż ekranu na ścianie.

KRL-46V spełnia wymogi certyfikatu Full HD ‘HD ready 1080p’ i wyposażony został w 2 gniazda HDMI na panelu tylnym i jedno na boku ułatwiając podłączanie przenośnych urządzeń cyfrowy (np. kamery cyfrowej HD). Wejścia HDMI są kompatybilne z sygnałami 1080p/24 z odtwarzacza płyt Blu-ray, zapewniając płynną jakość kinowych doznań wizualnych.

Dzięki funkcji KURO LINK można zapomnieć o stercie różnych pilotów zdalnego sterowania na stoliku kawowym. Funkcja umożliwia sterowanie podstawowymi funkcjami innych komponentów marki Pioneer za pomocą pilota zdalnego sterowania telewizora. Wejście PC zmienia telewizor w monitor komputerowy. Urządzenie ponadto wyposażono w analogowy i cyfrowy tuner telewizji naziemnej zapewniający dostęp do szerokiego zakresu kanałów nadawanych w znakomitej jakości.

W celu dopełnienia wrażeń kinowych rekomenduje się łączenie KRL-46V z systemem kina domowego LX01. Ponadczasowe wzornictwo telewizora wraz z eleganckim wykończeniem panela górnego ze szczotkowanego aluminium systemu doskonale do siebie pasują. LX01 jest kompatybilny z funkcją KURO LINK, dzięki czemu główne funkcje LX01 można obsługiwać za pomocą filota zdalnego sterowania telewizora. Jego małe głośniki generują trójwymiarowy dźwięk najwyższej jakości dopełniając znakomitą jakość obrazu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii LCD
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...