Neotion + TechniSat = Techniotion

dodano: 2006-09-07 10:32 | aktualizacja: 2006-09-07 14:50
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola

Niemiecka firma TechniSat rozpoczęła współpracę z francuskim Neotionem w celu umocnienia obu spółek na szybko rozwijającym się rynku cyfrowego nadawania. Współpraca obejmuje działalność na terytorium Niemiec i Francji. Powstała wspólna firma Techniotion.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Technisat zostanie wyłącznym partnerem w integracji nowej technologi chipów MPEG-4 firmy Neotion na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Luksemburga.

Z kolei TechniSat będzie współpracował z 8000 detalicznymi niemieckimi sprzedawcami, którzy będą sprzedawać odpowiednie urządzenia z kompresją MPEG-4.

Działalność firm Neotion i TechniSat będzie się opierać na wspólnym udziale majątkowym. Powstała firma będzie się nazywać Techniotion i będzie sprzedawać produkty firm Neotion i TechniSat oraz zaopatrywać szybko rozwijający się rynek naziemnego, cyfrowego i satelitarnego odbioru. Techniotion w swojej działalności wykorzysta doświadczenie i logistykę firmy TechniSat.

Dzięki współpracy Neotion i TechniSat zaczną wspierać regulatorów medialnych i europejskie spółki telewizyjne w przechodzeniu na kompresję MPEG-4.

Obie firmy zaprezentują swoje produkty na wystawie IBC 2006 w Amsterdamie (8-12.09.2006).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...