Vivendi odrzuca ofertę Elektrimu

dodano: 2006-08-16 12:32 | aktualizacja: 2006-08-16 13:48
autor: Magda Kowalczyk | źródło: media2.pl/puls biznesu

Serwis internetowy Media2.pl poinformował, że firma Elektrim złożyła ofertę francuskiemu Viviendi zakupu udziałów Elektrim Telekomunikacja i Carcom za 1 mld euro. Oznaczałoby to finał sporów związanych z udziałami w Polskiej Telefonii Cyfrowej. Niestety, Vivendi odrzuciło tę propozycję.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zamieszczono w komunikacie prasowym - Vivendi woli upierać się przy swoich bezpodstawnych żądaniach prowadzących do długotrwałych postępowań sądowych, zamiast podporządkować się prawomocnym wyrokom i stosować do przepisów obowiązującego prawa. Odrzucenie tej oferty potwierdza, że rzeczywistym celem Vivendi jest doprowadzenie Elektrimu do upadłości i przejęcie tą drogą majątku Elektrimu.

Według Elektrimu Vivendi nie chce polubownie załatwić spornej kwestii i wybrało bardziej konflikowy sposób rozwiązania zaistniałej sytuacji.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...