NTL walczy ze Sky

dodano: 2006-07-04 16:13 | aktualizacja: 2006-07-04 19:55
autor: Magda Kowalczyk | źródło: Adtv

Nowe kierownictwo NTL chce konkurować z agresywną ekspansją oferty filmowej BSkyB w usłudze VOD. NTL ma świadomość, że rywal proponuje lepsze filmy i posiada prawa do atrakcyjniejszych wydarzeń sportowych, jednak to nie zniechęca go do podjęcia walki o potencjalnego widza.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
NTL połączył siły z Telewest i wspólnie negocjują ze studiami filmowymi, które są zainteresowane dystrybucją swojej oferty w usługach szerokopasmowych PPV i VOD.

Ta ostatnia może stać się najatrakcyjniejszą ofertą NTL i pomóc w zdobyciu większej rzeszy abonentów. NTL chce również rozsezrzyć biznesową zawartość programową Flextech, która jest spółką typu joint venture z BBC (nazywaną UKTV).

NTL zakończyło już proces nabycia Virgin Mobile za sumę 961 mln funtów (1.39 mld euro), tym samym stała się pierwszą spółką na brytyjskim rynku z poczwórną ofertą.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...