Black Week w Canal+: Dekoder 4K za 0 zł [wideo]

dodano: 2023-11-21 16:09
autor: Jan Borejko | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Canal+ Black Week CANAL+ nie czeka na Black Friday, startując z promocjami kilka dni wcześniej. Z okazji Black Week oferuje nie tylko dostęp do paczki CANAL+ Seriale i Filmy z pakietami telewizji satelitarnej za 0 zł przez pierwsze 3 miesiące (promocja znana już z ofert świątecznych), lecz także najem dekodera 4K DualBox+ (bez dysku) za 0 zł i bez opłaty aktywacyjnej. Standardowo abonent otrzymuje bez dodatkowych opłat dostęp do CANAL+ online.

Black Week CANAL+ promocja 0 zł dekoder 4K Piotr Glamowski Marcin Rosłoń


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ to usługa, która łączy dostęp do tradycyjnej telewizji ze światem online - wszyscy abonenci decydujący się na dowolną ofertę telewizji satelitarnej otrzymują dostęp do serwisu CANAL+ online bez dodatkowych opat. Oferta kanałów dostępnych w serwisie jest uzależniona od posiadanego pakietu płatnej telewizji. Wybierając najbogatszy pakiet, można w serwisie uzyskać dostęp nawet do ponad 150 kanałów telewizyjnych na żywo i tysięcy godzin filmów i seriali. Serwis jest dostępny na niemal dowolnym urządzeniu - komputerze, telefonie, tablecie oraz jako aplikacja na telewizory Samsung i LG oraz na urządzenia Android TV i Apple TV. Z serwisu można korzystać również w innych krajach Unii Europejskiej.

Nową promocję wspiera kampania reklamowa. W spocie wystąpiło dwóch dziennikarzy CANAL+: Marcin Rosłoń oraz Piotr Glamowski. Kreację do kampanii przygotował dział marketingu CANAL+. Za produkcję spotu (w reżyserii Piotra Onopa) odpowiadał dom produkcyjny Under Ski Tower, a media do kampanii kupiła agencja Havas Media. Kampania reklamowa oprócz telewizji jest realizowana również w stacjach radiowych, social media i punktach sprzedaży.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...