Inea ogólnopolskim operatorem

dodano: 2023-11-17 10:11
autor: Anita Kaźmierska | źródło: INEA

Inea We wrześniu br. INEA oficjalnie przystąpiła do aktywnej sprzedaży usług na sieciach operatora Światłowód Inwestycje. Dzięki temu poszerzyła zasięg swoich usług o kolejne 1,5 mln gospodarstw domowych. - To zdecydowanie przełomowy rok w historii INEA - podkreśla Maciej Piechociński, prezes INEA Sp. z o.o.

Inea światłowód Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od dawna zapowiadane przez INEA plany zostały zrealizowane. Ta wielkopolska spółka stała się ogólnopolskim dostawcą usług telekomunikacyjnych. Dzięki współpracy ze Światłowód Inwestycje dotarła do kolejnych 1,5 mln gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych i instytucjonalnych.

INEA funkcjonuje na rynku od blisko 30 lat. Firma od dłuższego czasu informowała, że ma ambicje, aby stać się ogólnopolskim operatorem. Ważnym punktem na drodze wzrostu INEA było rozpoczęcie świadczenia usług poza Wielkopolską, a następnie rozpoczęcie i konsekwentne realizowanie strategii świadczenia usług na sieciach operatorów otwartych sieci światłowodowych.
 

- To zdecydowanie przełomowy rok w historii INEA. Plany, do realizacji których dążyliśmy, stały się rzeczywistością - INEA stała się marką ogólnopolską, obejmując swoimi usługami teren całego kraju. Wszyscy wyczekiwaliśmy tego momentu. Od początku widzieliśmy, dokąd zmierzamy, i nie zatrzymaliśmy się nawet na chwilę, pomimo wielu wyzwań, zarówno technicznych, jak i organizacyjnych. Jestem z tego bardzo dumny i dziękuję wszystkim, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem przyczynili się do realizacji tego bezkompromisowego celu. Nie pozostało nam nic innego, jak wyczekiwać kolejnych aktywnych klientów, którzy od teraz mają możliwość przekonania się o niezawodnej jakości naszych produktów i usług na terenie całego kraju - komentuje Maciej Piechociński, prezes INEA Sp. z o.o.

INEA to ogólnopolski dostawca Internetu światłowodowego, telewizji, telefonii oraz usług profesjonalnych dla biznesu i data center. Obecna jest w segmencie klientów indywidualnych, firm, jednostek samorządowych, szkół i instytucji. Z usług INEA korzysta obecnie ponad 300 tys. klientów indywidualnych oraz prawie 3 tys. szkół.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...