Alfa TVP i CTV Dla Ciebie w ofercie sieci Toya

dodano: 2023-11-12 20:55 | aktualizacja: 2023-11-13 14:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/Toya/satkurier.pl

Alfa TVP Jak poinformował nadawca, w poniedziałek, 13 listopada br. oferta sieci Toya z Łodzi powiększy się o stację Alfa TVP. Kanał Telewizji Polskiej będzie dostępny na pozycji numer 95 dla abonentów korzystających z pakietu Oszczędnego. Drugą nowością będzie CTV Dla Ciebie - kanał skierowany do kobiecej widowni, nadawany po polsku i ukraińsku (pozycja nr 375, pakiet Wygodny). Obie te stacje będą dostępne u operatora Toya w rozdzielczości HD.

Alfa TVP kanał TVP Telewizja Polska 2022 start 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Alfa TVP to kanał z portfolio Telewizji Polskiej. Stacja rozpoczęła nadawanie w 2022 roku. W ofercie kanału widzowie znajdą programy dla dzieci, w tym seriale fabularne i animowane, programy rozrywkowe, dokumentalne i popularnonaukowe (więcej tutaj).

CTV Dla Ciebie to kanał dla kobiet oferujący najciekawsze treści wprost z Ukrainy. Filmy, seriale, miniseriale, programy podróżnicze z dwiema ścieżkami dźwiękowymi: polską i ukraińską, tworzą wielogatunkowy kanał telewizyjny. Rozpoczął nadawanie 25 sierpnia 2023 roku (więcej tutaj)

Warto zaznaczyć, że oba nowe kanały można oglądać w darmowej aplikacji TOYA GO, dostępnej na smartfonach, tabletach i komputerach, zarówno w domu jak i poza domem w Polsce, a także za granicą na obszarze całej Unii Europejskiej. Możliwość oglądania wymienionych kanałów jest uzależniona od odpowiedniego pakietu posiadanego przez Abonenta.

Dodajmy, że w ostatnim czasie w ofercie sieci Toya pojawiły się takie stacje jak CANAL+ 4K Ultra HD (więcej tutaj), TVP Rozrywka HD, TVP Seriale HD, TVP Historia HD (więcej tutaj) i TVP Nauka HD (więcej tutaj), a okresowo abonenci zyskali dostęp do kanału TVP 4K, który już zakończył nadawanie (więcej tutaj).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...