Canal+: ruszają świąteczne promocje

dodano: 2023-11-09 11:00
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+/satkurier.pl

promocja Canal+ święta 2023 CANAL+ przedstawił pierwsze świąteczne promocje dla klientów zainteresowanych pakietami płatnej telewizji. Wśród nich znalazły się propozycje dla fanów najlepszych filmów i seriali oraz wszystkich kibiców poszukujących prawdziwych sportowych emocji. Tylko teraz dostęp do kanałów CANAL+ razem z pakietem telewizji można kupić od 25 zł miesięcznie i z okazji świąt nie płacić za abonament przez pierwsze 3 miesiące.

promocja Canal+ święta 2023


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszą świąteczną propozycją CANAL+ jest dostęp do paczki CANAL+ Seriale i Filmy z pakietem telewizji Entry+, która z okazji świąt jest oferowana za 0 zł przez pierwsze 3 miesiące i 25 zł miesięcznie przez pozostały okres zobowiązania.

Tak skonstruowana oferta pozwala na dostęp do 71 kanałów telewizyjnych oraz 6 kanałów premium CANAL+. Dzięki dostępowi do CANAL+ online klienci wybierający tę ofertę otrzymają również dostęp do 49 kanałów oraz bogatych bibliotek VOD ze swojej oferty na niemal dowolnym urządzeniu.

Paczkę CANAL+ Seriale i Filmy można łączyć również z innymi pakietami telewizji – np. z pakietem Relax+, który oferuje dostęp do 89 kanałów telewizyjnych (59 online), czy pakietem Extra+, w którym znalazło się 161 kanałów telewizyjnych (123 online). Tutaj również obowiązuje promocja 0 zł przez pierwsze trzy miesiące. Po tym okresie ceny zmienią się odpowiednio na 35 zł miesięcznie i 65 zł miesięcznie przez pozostały okres zobowiązania.

Klienci poszukujący sportowych emocji mogą zamienić paczkę CANAL+ Seriale i Film na paczkę CANAL+, która oprócz seriali i filmów oferuje dodatkowo dostęp do kanałów sportowych CANAL+ Sport, na których można śledzić rozgrywki PKO BP Ekstraklasy, Premier League (dwa wybrane mecze), a także wybrane mecze LaLiga EA Sports, Ligue 1 Uber Eats, PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej, NBA czy oglądać tenisowe zmagania Igi Świątek w cyklu turniejów WTA Tour.

Paczkę CANAL+ można kupić z pakietem Entry+, Relax+ i Extra+ już od 45 zł miesięcznie i tak jak w przypadku wszystkich ofert telewizji satelitarnej otrzymać w cenie dostęp do serwisu CANAL+ online na niemal dowolnym urządzeniu.

W świątecznych ofertach znalazły się również propozycje paczek dla najbardziej zagorzałych fanów sportu oraz miłośników seriali i filmów:

Pierwsza z nich oferuje dostęp do paczki CANAL+ Sport z pakietem kanałów Entry+ w cenie 70 zł miesięcznie. Paczka gwarantuje dostęp do pełnej oferty sportowej z kanałów CANAL+ oraz kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium.

Druga to dostęp do paczki CANAL+ z pakietem kanałów Entry+ oraz HBO, Netflixa i FilmBox za 100 zł miesięcznie.

Dla mniej wymagających widzów przygotowano promocję 10 zł miesięcznie za pakiet Entry+ przez pierwszy rok, potem 15 zł miesięcznie (przez pozostały okres zobowiązania).


Podane ceny pakietów zawierają rabaty: 5 zł miesięcznie za wyrażenie zgód marketingowych i 5 zł miesięcznie za e-rachunek i terminową płatność. Ceny te nie uwzględniają opłaty miesięcznej za najem dekodera. Umowa na 24 miesiące. Szczegóły w Warunkach Promocji i w FAQ na canalplus.pl i w Punktach Sprzedaży.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...