Promocja na pakiet ze sportem w Canal+, ale bez Viaplay

dodano: 2023-10-27 10:52 | aktualizacja: 2023-10-27 11:29
autor: Anita Kaźmierska | źródło: forum.satkurier.pl

Canal+ Polska canalplus siedziba kawalerii 360px.jpg Od 26 do 30 października br. w CANAL+ obowiązuje promocja dla nowych klientów, w ramach której cena pakietu Entry+ Sport wynosi 60 zł zamiast 75 zł miesięcznie. Co istotne, pakiet Entry+ Sport nie zawiera w tym przypadku bezpłatnego dostępu do pakietu Viaplay Medium. Za to niezmiennie dostępne są w nim wszystkie kanały CANAL+, Eleven Sports i Polsat Sport Premium.

Entry+ Sport Canal+ bez Viaplay


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet Viaplay Medium w CANAL+ obejmuje ofertę serialowo-filmową, transmisje wszystkich meczów Premier League, Bundesligi, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji Europy UEFA oraz wybranych walk bokserskich KSW (wyższy pakiet Viaplay Total oprócz treści dostępnych w pakiecie Medium obejmuje dodatkowo transmisje Formuły 1 oraz wszystkie gale KSW). Tego klienci CANAL+ decydujący się na Entry+ Sport od 26 do 30 października nie otrzymają w cenie - jeśli zachcą, muszą dokupić to w CANAL+ osobno.

Dodajmy, że Viaplay Group ogłosiła 23 października br., że podjęła decyzję o przesunięciu publikacji wyników finansowych za trzeci kwartał 2023 roku, w oczekiwaniu na zakończenie trwających rozmów z trzema największymi akcjonariuszami Grupy, a także jej kredytodawcami i posiadaczami obligacji, na temat potencjalnego dokapitalizowania Grupy, oraz w oczekiwaniu na zakończenie trwających rozmów dotyczących potencjalnej sprzedaży części działalności międzynarodowej oraz potencjalnych partnerstw na różnych rynkach. Wyniki miały zostać opublikowane 24 października, a według aktualnych ustaleń nastąpi to 29 listopada lub wcześniej (dokładny termin ma zostać potwierdzony we „właściwym czasie”).

Viaplay Group ogłosiła w lipcu br. nową strategię i plan, który obejmuje m.in.: skupienie się na podstawowej działalności w krajach nordyckich (Danii, Finlandii, Islandii, Norwegii i Szwecji), Holandii oraz na Viaplay Select, a także zmniejszanie skali biznesu, nawiązywanie współpracy lub całkowite wyjście z pozostałych rynków międzynarodowych - Polski, krajów bałtyckich (Estonii, Litwy i Łotwy), Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Kanady - poza Viaplay Select.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...