nc+ GO TV zniknie z kolejnego dekodera

dodano: 2023-10-19 15:35
autor: Anita Kaźmierska | źródło: forum.satkurier.pl

nc+go nc+ go TV CANAL+ Polska kontynuuje proces wygaszania usługi nc+ GO TV na starszych modelach dekoderów - na nowszych urządzeniach oferowany jest CANAL+ online. nc+ GO TV jako przestarzała internetowa usługa VOD została już wyłączona m.in. z BOX+ (ADB ITI-2851S oraz Sagemcom DSI83 i DSI87), a wkrótce zniknie także z dekoderów WIFIBOX+ (Sagemcom DSIW74).

wifibox+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że usługa nc+ GO, uruchomiona jeszcze za czasów platformy nc+, została zastąpiona przez CANAL+ online. Podobnie dostępna na dekoderach usługa nc+ GO TV. Nie dotyczy to jednak starszych modeli dekoderów, gdzie nadal można z niej korzystać.

Niedawno usługa nc+ GO TV zniknęła z dekoderów BOX+ (ADB ITI-2851S oraz Sagemcom DSI83 i DSI87), a wkrótce zniknie także z WIFIBOX+ (Sagemcom DSIW74). Jej usunięcie planowane jest także w przypadku urządzeń TURBOBOX+ (ADB ITI-5720SX), MEDIABOX+ (ADB ITI-3740SX) i WIFI PREMIUMBOX+ (ADB NCP-4740SF), ale nastąpi to w późniejszym czasie.
 

- Prowadzimy prace mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa kodowania treści na naszych dekoderach. W związku z tym usługa nc+ GO TV może nie być dostępna na Twoim dekoderze WIFIBOX+ od 16.11.2023 r. Jeśli nadal chcesz z niej korzystać, zapraszamy do odwiedzenia najbliższego Punktu Obsługi i Sprzedaży lub kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Zaproponujemy rozwiązanie, które pozwoli Ci kontynuować korzystanie z usługi - informuje CANAL+ Polska.

Powyższy komunikat wyświetla się na dekoderach WIFIBOX+ w dolnej części ekranu po wejściu w nc+ GO TV. Oznacza to, że 16 listopada br. lub później abonenci CANAL+ z WIFIBOX+ stracą możliwość dostępu do nc+ GO TV, a jeśli będą chcieli nadal korzystać z VOD, zaproponowany zostanie im nowszy model dekodera, już z CANAL+ online.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...