Usługa Tidal nie będzie dłużej dostępna w Canal+

dodano: 2023-10-16 10:25
autor: Anita Kaźmierska | źródło: forum.satkurier.pl/satkurier.pl

Tidal Spółki CANAL+ Polska i Tidal kończą dotychczasową współpracę, w związku z czym od 20 listopada br. serwis Tidal obecny w ramach usługi Music+ Premium nie będzie dostępny w ofercie CANAL+.

Tidal Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje CANAL+ Polska, w związku z zakończeniem współpracy ze spółką Tidal, od 20 listopada 2023 roku serwis Tidal udostępniany w ramach usługi Music+ Premium nie będzie dostępny w ofercie CANAL+.

Abonenci, którzy dotychczas mieli dostęp do serwisu Tidal w ramach umowy z CANAL+, będą mogli kontynuować korzystanie z usługi wykupując subskrypcję bezpośrednio od dostawcy serwisu. Pakiet HiFi kosztuje 21,99 zł/miesiąc, a HiFi Plus 39,99 zł/miesiąc. Przewidziano 30-dniowy okres próbny.

CANAL+ przypomina, że Music+ Premium to usługa świadczona promocyjnie, a jej udostępnienie i wycofanie nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody abonenta i nie stanowi zmiany warunków umowy.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...