Serial „Rafi” w Polsat Box Go [wideo]

dodano: 2023-09-20 20:41
autor: Jan Borejko | źródło: Telewizja Polsat

Rafi Polsat Box Go Nowy metafizyczno-obyczajowy serial „Rafi” w reżyserii Bartosza Prokopowicza już 6 października będzie miał premierę w Polsat Box Go. To pełna humoru i magii historia lekkoducha imieniem Rafi (Paweł Domagała), który w wyniku niespodziewanych wydarzeń podejmuje wyzwanie, by stać się lepszym człowiekiem. Pomaga mu w tym ironiczna, błyskotliwa wysłanniczka z zaświatów – Krystyna (Danuta Stenka). Serial będzie można oglądać wyłącznie w pakiecie Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go. Produkcja powstała na zlecenie Telewizji Polsat.

Piotr Rogucki, Paulina Gałązka, Paweł Domagała Rafi Telewizja Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wybitni aktorzy, magia, lekkość i humor

„Rafi” to serial metafizyczno-obyczajowy z wybitnymi aktorami i dialogami pełnymi humoru. To także opowieść o zmianie, która daje nadzieję. Taka, po której widz poczuje się dobrze, świat będzie wydawał się odrobinę lepszy, a życie łatwiejsze do zniesienia.
 
 

- Mam nadzieję, że ten serial da widzom dużo radości, nadziei i inspiracji do życia – zdradza w zapowiedzi filmowej Paweł Domagała, pomysłodawca i odtwórca głównej roli w serialu.

Reżyserem „Rafiego” jest Bartosz Prokopowicz („Szczęścia chodzą parami”, „Chemia”), a w obsadzie serialu znaleźli się między innymi: Paweł Domagała, Zuzanna Grabowska, Danuta Stenka, Anna Cieślak, Paulina Gałązka, Piotr Głowacki, Olaf Lubaszenko, Piotr Rogucki i Tomasz Schuchardt.

Pomysłodawcami produkcji są Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska, za scenariusz odpowiadają Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski. Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat. Producentem wykonawczym jest firma TFP.
 
Piotr Rogucki, Danuta Stenka, Olaf Lubaszenko w serialu „Rafi”, fot. Telewizja Polsat

Piosenka „Rafi” oficjalnym utworem serialu

Utwór „Rafi” – z najnowszej płyty Pawła Domagały pt. „Narnia”, powstał specjalnie na potrzeby serialu. Autorem tekstu piosenki jest Paweł Domagała, a muzykę skomponował wspólnie z Łukaszem Borowieckim.

Piosenka „Rafi” jeszcze przed premierą serialu zdobyła dużą popularność – teledysk w samym tylko serwisie YouTube obejrzało już ponad 1,1 mln użytkowników.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...