„Jesienne rendez-vous z gwiazdami” w CBS Europa

dodano: 2023-09-19 20:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Europa We wrześniu br. kanał CBS Europa poleca swoim widzom w ramach pasma „Jesienne rendez-vous z gwiazdami” takie produkcje filmowe jak „Droga do szczęścia”, „Długi, wrześniowy weekend” i „Rozważna i romantyczna” („Jesienne rendez-vous: Kate Winslet”), „Bądźmy poważni na serio”, „Jak w niebie”, „Wybory” („Jesienne rendez-vous: Reese Witherspoon”), „Pokój Marvina”, „Dwoje do poprawki”, „Julie i Julia” („Jesienne rendez-vous: Meryl Streep”), „Niania i wielkie bum”, „Okruchy dnia”, „Late Night” („Jesienne rendez-vous: Emma Thompson”), „Kobiety i XX wiek”, „Gwiazdy nie umierają w Liverpoolu” i „American Beauty” („Jesienne rendez-vous: Annette Bening”).

CBS Europa kino dobrych emocji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w każdy weekend września br. kanał CBS Europa zaprasza widzów na pasmo „Jesienne rendez-vous z gwiazdami”. Od piątku do niedzieli (od 1 września br.) na ekranie pojawią się filmy z kreacjami aktorskimi Kate Winslet, Reese Witherspoon, Meryl Streep, Emmy Thompson i Annette Bening. Wśród nich między innymi: „Droga do szczęścia” - dramat będący studium rozpadu związku; film fantasy „Jak w niebie” przedstawiający historię miłości na granicy dwóch światów; romans „Dwoje do poprawki” o starszej parze, która decyduje się na terapię, by ożywić swoją relację, oraz „American Beauty” - dramat obyczajowy o zakazanym uczuciu przeżywającego kryzys wieku średniego mężczyzny do koleżanki jego nastoletniej córki. Na pasmo „Jesienne rendez-vous z gwiazdami” stacja CBS Europa zaprasza od piątku, 1 września br. (więcej tutaj).

„Jesienne rendez-vous z gwiazdami” na kanale CBS Europa:

„Jesienne rendez-vous z gwiazdami”:
emisja: od piątku, 1 września br. około 23:00
Weekendowe pasmo od piątku do niedzieli około 23:00. W każdy weekend filmy z inną gwiazdą: „Jesienne rendez-vous: Kate Winslet” - w piątek 1 września br. o godzinie 23:05 „Droga do szczęścia” („Revolutionary Road”), w sobotę, 2 września br. o godzinie 23:10 „Długi, wrześniowy weekend” („Labor Day”) i w niedzielę, 3 września br. o godzinie 23:10 „Rozważna i romantyczna” („Sense and Sensibility”), „Jesienne rendez-vous: Reese Witherspoon” - w piątek, 8 września br. o godzinie 23:05 „Bądźmy poważni na serio” („The Importance of Being Earnest”), w sobotę, 9 września br. o godzinie 23:00 „Jak w niebie” („Just Like Heaven”) i w niedzielę, 10 września br. o godzinie 23:05 „Wybory” („Election”), „Jesienne rendez-vous: Meryl Streep” - w piątek, 15 września br. o godzinie 23:30 „Pokój Marvina” („Marvin’s Room”), w sobotę, 16 września br. o godzinie 23:05 „Dwoje do poprawki” („Hope Springs”) i w niedzielę, 17 września br. o godzinie 23:05 „Julie i Julia” („Julie & Julia”), „Jesienne rendez-vous: Emma Thompson” - w piątek, 22 września br. o godzinie 22:50 „Niania i wielkie bum” („Nanny McPhee and the Big Bang”), w sobotę, 23 września br. o godzinie 23:15 „Okruchy dnia” („The Remains of the Day”) i w niedzielę, 24 września br. o godzinie 23:10 „Late Night” („Late Night”), „Jesienne rendez-vous: Annette Bening” - w piątek, 29 września br. o godzinie 23:50 „Kobiety i XX wiek” („20th Century Women”), w sobotę, 30 września br. o godzinie 23:05 „Gwiazdy nie umierają w Liverpoolu” („Film Stars Don’t Die in Liverpool”) i w niedzielę, 1 października br. o godzinie 22:55 „American Beauty” („American Beauty”).

„Jesienne rendez-vous: Kate Winslet”:
„Droga do szczęścia” („Revolutionary Road”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki/Wielka Brytania, 2008 rok, reżyseria: Sam Mendes, obsada: Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Michael Shannon, Kathryn Hahn, David Harbour, Kathy Bates, Ty Simpkins, Richard Easton, Ryan Simpkins, Dylan Baker, Zoe Kazan i Max Casella
emisja: w sobotę, 1 września br. o 23:05

Idealne życie w idealnym świecie. Kate Winslet i Leonardo DiCaprio w filmie Sama Mendesa. Tytułowa droga do szczęścia to ulica Revolutionary Road na przedmieściach Connecticut. Tutaj, w typowym amerykańskim domu, żyje rodzina Wheelerów. April i Frank poznali się lata temu na przyjęciu w klubie. Miłość od pierwszego wejrzenia zaowocowała trwałym uczuciem oraz dwójką dzieci. Połowa lat 50. ubiegłego wieku to czas budowania amerykańskiego dobrobytu i względnej stabilizacji. Frank pracuje w biurze firmy sprzedającej maszyny liczące, a April - po niepowodzeniach aktorskich - zajmuje się wychowywaniem dzieci. Realizacja słynnego amerykańskiego snu okazuje się jednak frustrująca. April proponuje, aby sprzedać wszystko i wynieść się całą rodziną do Paryża. Frank jest początkowo sceptyczny, ale ulega żonie.

„Jesienne rendez-vous: Reese Witherspoon”:
„Jak w niebie” („Just Like Heaven”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2005 rok, reżyseria: Mark Waters, obsada: Reese Witherspoon, Mark Ruffalo, Donal Logue, Dina Waters, Ben Shenkman, Ivana Miličević, Caroline Aaron, Rosalind Chao, Ron Canada, Willie Garson i Jon Heder
emisja: w sobotę, 9 września br. o 23:00

Reese Witherspoon jako zapracowana lekarka, która spotyka samotnego wdowca we własnym mieszkaniu. Doktor Elizabeth Masterson mieszka w San Francisco, lecz jej całe życie wypełnia praca w szpitalu. W końcu, za namową siostry, młoda kobieta zgadza się pójść na randkę w ciemno. Niestety, w drodze na spotkanie samochód Elizabeth bierze udział w zderzeniu czołowym. Trzy miesiące później do jej mieszkania wprowadza się David - architekt krajobrazu, który nie może pozbierać się po tragicznej śmierci żony. Mężczyzna szuka spokoju i jest zachwycony nowym lokum, lecz wkrótce sielankę zakłóca próbująca odzyskać swój dom Elizabeth. Problem polega na tym, że dziewczyna nie pamięta do końca, kim jest, a co gorsza - widzi ją wyłącznie David.

„Jesienne rendez-vous: Meryl Streep”:
„Julie i Julia” („Julie & Julia”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2009 rok, reżyseria: Nora Ephron, obsada: Meryl Streep, Amy Adams, Stanley Tucci, Chris Messina, Linda Emond, Helen Carey, Mary Lynn Rajskub, Jane Lynch, Joan Juliet Buck, Crystal McCreary, George Bartenieff, Vanessa Ferlito, Casey Wilson, Jillian Bach i Andrew Garman
emisja: w sobotę, 17 września br. o 23:05

Julie Powell jest nowojorską urzędniczką, która marzy o pisaniu. Przygnębiająca praca oraz przeprowadzka do Queens nie pomagają w podniesieniu samooceny. Z zazdrością patrzy na swoją idolkę Julię Child, która w latach 50. ubiegłego wieku postanowiła nauczyć Amerykanów francuskiej kuchni. Namówiona przez męża Julie zaczyna prowadzić bloga, opisując swoje zmagania z francuskimi przepisami Child oraz wyzwaniem: 524 dania w 365 dni. Inspiracją dla scenariusza były dwie prawdziwe historie i dwie kobiety. Pierwsza z nich to Julia Child - legendarna autorka, osobowość telewizyjna i propagatorka kuchni francuskiej. Druga, Julie Powell, jest pisarką, której osobisty blog zainspirowany kuchnią Child otworzył drogę do kariery.

„Jesienne rendez-vous: Emma Thompson”:
„Niania i wielkie bum” („Nanny McPhee and the Big Bang”)
produkcja: Wielka Brytania/Stany Zjednoczone Ameryki/Francja, 2010 rok, reżyseria: Susanna White, obsada: Emma Thompson, Maggie Gyllenhaal, Ralph Fiennes, Oscar Steer, Asa Butterfield, Lil Woods, Eros Vlahos, Rosie Taylor-Ritson, Daniel Mays, Rhys Ifans, Maggie Smith, Sinead Matthews i Ewan McGregor
emisja: w sobotę, 22 września br. o 22:50

Słynna niania McPhee powraca. Tym razem stanie przed nie lada zadaniem: jak okiełznać grupę niegrzecznych dzieciaków, przy okazji ucząc ich dobrych manier, Rodzina Greenów żyje na małej, zacisznej farmie na wsi. Isabel wychowuje trójkę nieznośnych dzieci, podczas gdy jej mąż walczy na wojennych frontach. Niestety, Isabel nie potrafi zapanować nad niesfornymi pociechami. Sytuację pogarsza wizyta rozkapryszonych kuzyna i kuzynki z miasta. Dzieciaki nie potrafią się dogadać, czego skutkiem są ciągle awantury i zamieszanie. Do akcji musi wkroczyć niania McPhee i jej niezwykłe metody.

„Jesienne rendez-vous: Annette Bening”:
„American Beauty” („American Beauty”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 1999 rok, reżyseria: Sam Mendes, obsada: Kevin Spacey, Annette Bening, Thora Birch, Wes Bentley, Mena Suvari, Peter Gallagher, Allison Janney, Chris Cooper, Scott Bakula, Sam Robards i Barry Del Sherman
emisja: w sobotę, 1 października br. o 22:55

„Za niecały rok będę martwy” - mówi główny bohater w jednej z pierwszych scen filmu. Czy widzowie wciągną się w historię, której finał jest od początku znany? Okazało się, że tak. „American Beauty” stał się jednym z najgłośniejszych tytułów lat 90. ubiegłego wieku w amerykańskim kinie. 42-letni Lester Burnham przeżywa kryzys wieku średniego. Dodatkowo nie może się pozbyć uczucia, że to trwa właściwie od zawsze. Mieszka w typowym, amerykańskim domu na zamożnych przedmieściach. Do krezusa mu daleko, ale życie płynie w dość przewidywalnym rytmie. Atrakcyjna żona sprzedająca nieruchomości, zbuntowana nastoletnia córka oraz praca, którą da się znieść, są dla Lestera wyznacznikiem rzeczywistości. Niebawem pojawią się kłopoty, które wywrócą tę pozorną stabilizację do góry nogami.
 
Emma Thompson w filmie „Rozważna i romantyczna”, foto: AMC Networks International
Emma Thompson w filmie „Rozważna i romantyczna”, foto: AMC Networks International
Kate Winslet w filmie „Rozważna i romantyczna”, foto: AMC Networks International
Kate Winslet w filmie „Rozważna i romantyczna”, foto: AMC Networks International
Leonardo DiCaprio i Kate Winslet w filmie „Droga do szczęścia”, foto: AMC Networks International
Leonardo DiCaprio i Kate Winslet w filmie „Droga do szczęścia”, foto: AMC Networks International
Leonardo DiCaprio i Kate Winslet w filmie „Droga do szczęścia”, foto: AMC Networks International
Leonardo DiCaprio i Kate Winslet w filmie „Droga do szczęścia”, foto: AMC Networks International
Reese Witherspoon i Rupert Everett w filmie „Bądźmy poważni na serio”, foto: AMC Networks International
Reese Witherspoon i Rupert Everett w filmie „Bądźmy poważni na serio”, foto: AMC Networks International
Kevin Spacey i Mena Suvari w filmie „American Beauty”, foto: AMC Networks International
Kevin Spacey i Mena Suvari w filmie „American Beauty”, foto: AMC Networks International


„Jesienne rendez-vous z gwiazdami” - emisja w piątki, soboty i niedziele około godz. 23:00 na kanale CBS Europa.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...