Filmy z gwiazdami we wrześniu w CBS Europa

dodano: 2023-09-18 00:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Europa We wrześniu br. kanał CBS Europa poleca swoim widzom takie filmy jak „Kłamstwo”, „Nieposłuszne”, „Do zaliczenia”, „Wszystko albo nic”, „55 kroków”, „Mandela: Droga do wolności” i „Bracie, gdzie jesteś?”, a w ramach pasma „Jesienne rendez-vous z gwiazdami” takie produkcje jak „Droga do szczęścia”, „Długi, wrześniowy weekend” i „Rozważna i romantyczna” („Jesienne rendez-vous: Kate Winslet”), „Bądźmy poważni na serio”, „Jak w niebie”, „Wybory” („Jesienne rendez-vous: Reese Witherspoon”), „Pokój Marvina”, „Dwoje do poprawki”, „Julie i Julia” („Jesienne rendez-vous: Meryl Streep”), „Niania i wielkie bum”, „Okruchy dnia”, „Late Night” („Jesienne rendez-vous: Emma Thompson”), „Kobiety i XX wiek”, „Gwiazdy nie umierają w Liverpoolu” i „American Beauty” („Jesienne rendez-vous: Annette Bening”).

CBS Europa kino dobrych emocji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2023 roku w ofercie kanału CBS Europa:

„Kłamstwo” („Denial”)
obsada: Rachel Weisz, Tom Wilkinson i Timothy Spall
emisja: w piątek, 1 września br. o 21:00

Dramat biograficzny. Na faktach. Amerykańska historyczka Deborah Lipstadt publikuje w 1992 książkę o negacjonistach, czyli osobach zaprzeczających zbrodni Holokaustu. Po trzech latach jeden z opisanych publicystów, David Irving, wytacza kobiecie proces o zniesławienie. Zgodnie z prawem teraz to ona musi dowieść przed sądem, że Holokaust miał miejsce.

„Jesienne rendez-vous z gwiazdami”:
emisja: od piątku, 1 września br. około 23:00
Weekendowe pasmo od piątku do niedzieli około 23:00. W każdy weekend filmy z inną gwiazdą (więcej tutaj): „Jesienne rendez-vous: Kate Winslet” - w piątek 1 września br. o godzinie 23:05 „Droga do szczęścia” („Revolutionary Road”) (więcej tutaj), w sobotę, 2 września br. o godzinie 23:10 „Długi, wrześniowy weekend” („Labor Day”) (więcej tutaj) i w niedzielę, 3 września br. o godzinie 23:10 „Rozważna i romantyczna” („Sense and Sensibility”) (więcej tutaj), „Jesienne rendez-vous: Reese Witherspoon” - w piątek, 8 września br. o godzinie 23:05 „Bądźmy poważni na serio” („The Importance of Being Earnest”) (więcej tutaj), w sobotę, 9 września br. o godzinie 23:00 „Jak w niebie” („Just Like Heaven”) (więcej tutaj) i w niedzielę, 10 września br. o godzinie 23:05 „Wybory” („Election”), „Jesienne rendez-vous: Meryl Streep” (więcej tutaj) - w piątek, 15 września br. o godzinie 23:30 „Pokój Marvina” („Marvin’s Room”) (więcej tutaj), w sobotę, 16 września br. o godzinie 23:05 „Dwoje do poprawki” („Hope Springs”) (więcej tutaj) i w niedzielę, 17 września br. o godzinie 23:05 „Julie i Julia” („Julie & Julia”) (więcej tutaj), „Jesienne rendez-vous: Emma Thompson” - w piątek, 22 września br. o godzinie 22:50 „Niania i wielkie bum” („Nanny McPhee and the Big Bang”) (więcej tutaj), w sobotę, 23 września br. o godzinie 23:15 „Okruchy dnia” („The Remains of the Day”) (więcej tutaj) i w niedzielę, 24 września br. o godzinie 23:10 „Late Night” („Late Night”) (więcej tutaj), „Jesienne rendez-vous: Annette Bening” (więcej tutaj) - w piątek, 29 września br. o godzinie 23:50 „Kobiety i XX wiek” („20th Century Women”) (więcej tutaj), w sobotę, 30 września br. o godzinie 23:05 „Gwiazdy nie umierają w Liverpoolu” („Film Stars Don’t Die in Liverpool”) (więcej tutaj) i w niedzielę, 1 października br. o godzinie 22:55 „American Beauty” („American Beauty”) (więcej tutaj).

„Nieposłuszne” („Disobedience”)
obsada: Rachel Weisz, Rachel McAdams i Alessandro Nivola
emisja: w sobotę, 2 września br. o 21:00

Dramat. Ronit, córka rabina z Londynu, opuszcza rodzinę i wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Po latach, na wieść o śmierci ojca, wraca do ortodoksyjnej rodziny. Spotyka nie tylko Dovida, ucznia i następcę jej ojca, ale i jego żonę Esti, z którą kiedyś łączyło Ronit młodzieńcze uczucie. Teraz powraca ono ze zdwojoną silą, choć gra namiętności i pozorów dotyczy już nie tylko Ronit i Esti.

„Do zaliczenia” („The To Do List”)
obsada: Aubrey Plaza, Johnny Simmons i Bill Hader
emisja: w sobotę, 9 września br. o 21:00

Komedia romantyczna. Brandy, grzeczna prymuska, pierwszy raz w życiu pije alkohol na imprezie na zakończenie liceum. To skutkuje bólem głowy - oraz postanowieniem Brandy, że przed rozpoczęciem college’u musi nadrobić stracony czas. Dziewczyna układa więc listę spraw „do zaliczenia”, na której szczycie są też pierwsze doświadczenia seksualne.

„Wszystko albo nic” („All or Nothing”)
obsada: Timothy Spall, Lesley Manville i Ruth Sheen
emisja: w piątek, 15 września br. o 21:00

Dramat. Trzy przeciętne, robotnicze rodziny mieszkają obok siebie w jednym z obskurnych, londyńskich blokowisk. Towarzyszymy im przez jeden weekend, podczas którego obserwujemy ich smutki i radości, monotonię egzystencji i poszukiwanie bliskości. Prawdziwe wyzwanie przyniesie tragedia, która niespodziewanie dotknie jedną z rodzin.

„55 kroków” („55 Steps”)
obsada: Helena Bonham Carter, Hilary Swank i Johan Heldenbergh
emisja: w sobotę, 16 września br. o 21:00

Dramat biograficzny. Lata 80. XX wieku. Eleonor Riese, pacjentka szpitala psychiatrycznego, walczy o prawo do odmowy przyjmowania leków pogarszających jej stan fizyczny. Jednak lekarze powołują się na prawo zezwalające im na przymusowe leczenie chorych. Sprawę Eleonor przyjmuje młoda prawniczka Colette Hughes, była pielęgniarka. Rozpoczyna się sądowa batalia o prawa Eleonor i kilkudziesięciu tysięcy innych pacjentów. Na faktach.

„Jesienne rendez-vous z gwiazdami”:
„Niania i wielkie bum” („Nanny McPhee and the Big Bang”)
obsada: Emma Thompson, Maggie Gyllenhaal i Ralph Fiennes
emisja: w piątek, 22 września br. o 22:50

Komedia fantasy. Czas II wojny światowej. Rodzina Greenów żyje na małej, zacisznej farmie. Gdy ojciec walczy na froncie, matka, Isabel, próbuje zapanować nad trójką nieznośnych dzieci - a także ich rozkapryszonymi kuzynem i kuzynką, ewakuowanymi tu z miasta. Awanturom między dziećmi nie ma końca. Do akcji musi wkroczyć niania McPhee ze swymi niezwykłymi metodami.

„Mandela: Droga do wolności” („Mandela: Long Walk to Freedom”)
obsada: Idris Elba, Naomie Harris i Terry Pheto
emisja: w piątek, 29 września br. o 21:00

Dramat biograficzny. Republika Południowej Afryki, lata 40. XX wieku. Młody prawnik Nelson Mandela reprezentuje w sądach czarnych obywateli, ale czuje się bezsilny w zderzeniu prawa z machiną apartheidu. Wstępuje do Afrykańskiego Kongresu Narodowego. Gdy pokojowe akcje nie przynoszą skutku, aktywiści The African National Congress (ANC) podejmują zbrojne działania i wkrótce organizacja zostaje uznana za terrorystyczną. Na początku lat 60. ubiegłego wieku Nelson Mandela trafia do więzienia z dożywotnim wyrokiem. Ale walka o wolność i równość Afrykańczyków trwa (więcej tutaj).

„Bracie, gdzie jesteś?” („O Brother, Where Art Thou?”)
obsada: George Clooney, John Turturro, John Goodman
emisja: w sobotę, 30 września br. o 21:00

Komedia. Ameryka lat 30., czas wielkiego kryzysu. Everett, niezbyt sprytny adwokat odsiadujący wyrok za prowadzenie nielegalnej praktyki zawodowej, planuje brawurową ucieczkę z więzienia. Pomagają mu w niej dwaj mało rozgarnięci więzienni kumple, skuszeni obietnicą odnalezienia na wolności wielkiego skarbu. Trójka uciekinierów wyrusza w długą podróż po południowych stanach Stanów Zjednoczonych Ameryki. Spotykają galerię dziwnych postaci, a nawet nagrywają piosenkę, która stanie się prawdziwą sensacją.
 
Emma Thompson w filmie „Rozważna i romantyczna”, foto: AMC Networks International
Emma Thompson w filmie „Rozważna i romantyczna”, foto: AMC Networks International
Kate Winslet w filmie „Rozważna i romantyczna”, foto: AMC Networks International
Kate Winslet w filmie „Rozważna i romantyczna”, foto: AMC Networks International
Leonardo DiCaprio i Kate Winslet w filmie „Droga do szczęścia”, foto: AMC Networks International
Leonardo DiCaprio i Kate Winslet w filmie „Droga do szczęścia”, foto: AMC Networks International
Leonardo DiCaprio i Kate Winslet w filmie „Droga do szczęścia”, foto: AMC Networks International
Leonardo DiCaprio i Kate Winslet w filmie „Droga do szczęścia”, foto: AMC Networks International
Reese Witherspoon i Rupert Everett w filmie „Bądźmy poważni na serio”, foto: AMC Networks International
Reese Witherspoon i Rupert Everett w filmie „Bądźmy poważni na serio”, foto: AMC Networks International
Rachel Bilson w filmie „Do zaliczenia”, foto: AMC Networks International
Rachel Bilson w filmie „Do zaliczenia”, foto: AMC Networks International
Kevin Spacey i Mena Suvari w filmie „American Beauty”, foto: AMC Networks International
Kevin Spacey i Mena Suvari w filmie „American Beauty”, foto: AMC Networks International
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 250 zł Więcej...