Nicolas Cazamayou wiceprezesem ds. technologii Canal+ Polska

dodano: 2023-09-05 16:01 | aktualizacja: 2023-09-05 16:46
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Nicolas Cazamayou CANAL+ 12 lipca br. Nicolas Cazamayou zastąpił Catherine Carde na stanowisku wiceprezesa zarządu ds. technologii i IT oraz dyrektora pionu technologii i IT CANAL+ Polska. Nicolas Cazamayou jest związany z Grupą CANAL+ od 1999 roku, gdzie zajmował zróżnicowane stanowiska z obszaru technologii i IT na międzynarodowych rynkach.

CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nicolas Cazamayou karierę rozpoczynał we francuskim oddziale CANAL+, gdzie przez 8 lat zajmował stanowisko Domain Managera i rozwijał systemy CRM wykorzystywane na lokalnych rykach, w tym w Polsce. Następnie przez niemal 6 lat był związany z CANAL+ Caraïbes z siedzibą w Gwadelupie. Zajmował tam stanowisko dyrektora systemów informatycznych i nadawczych - satelitarnych i OTT.

Następnie dołączył do VSTV, spółki joint venture pomiędzy wietnamską VTV i Grupą CANAL+. Jako członek kadry zarządzającej zajmował tam stanowisko CIO oraz dyrektora systemów informatycznych i rozwiązań cyfrowych, odpowiadając za rozwój systemów informatycznych, systemu dostępu warunkowego (Nagra CAS), rozwój dekoderów satelitarnych i OTT oraz platformę OTT.

Catherine Carde po niemal dwóch latach pracy w CANAL+ Polska objęła od 1 lipca br. stanowisko Customer Engineering Director Grupy CANAL+.

Wcześniej wiceprezesem zarządu ds. technologii i IT oraz dyrektorem pionu technologii i IT CANAL+ Polska był Jarosław Kordalewski, który to od ponad dwóch lat pracuje we Francji na stanowisku Transversal Projects w CANAL+ International - jest odpowiedzialny za nadzór nad międzynarodowymi projektami technologicznymi w 40 krajach Europy, Afryki i Azji.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...