Internet światłowodowy Play z umową na 9 miesięcy

dodano: 2023-08-25 14:19
autor: Jan Borejko | źródło: Play/satkurier.pl

Play plafon logo 2021 360px W związku ze zbliżającym się rokiem szkolnym i akademickim operator sieci Play w swoich nowych ofertach proponuje dostęp do internetu światłowodowego Play w cenie od 30 zł miesięcznie, przy krótkiej umowie – nawet na 9 miesięcy.

Play oferta promocja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe oferty Play przypadną do gustu zwłaszcza studentom, osobom wynajmującym mieszkanie czy wszystkim tym, którzy nie chcą wiązać się z dostawcą długą umową. Operator proponuje kontrakt nawet na 9 miesięcy, a po tym czasie można go przedłużyć lub korzystać z usługi z umową na czas nieokreślony (po okresie zobowiązania abonament wzrośnie o 20 zł).

Dodatkowo fioletowa sieć przygotowała kilka wariantów prędkości swojej usługi, aby każdy mógł wybrać opcję najbardziej dopasowaną do swoich potrzeb. Na najbardziej wymagających użytkowników na wybranych obszarach czeka prędkość do 5 Gb/s z 2 miesiącami gratis w umowie na 12 miesięcy. Pozostałe opcje to: do 1 Gb/s, do 600 Mb/s i do 300 Mb/s.

Aby umilić początek nowego roku szkolnego, akademickiego czy powrót do pracy po letnim urlopie wszyscy klienci Play wybierający nowe oferty światłowodu mogą otrzymać 2 miesiące dostępu do Netflix w prezencie (od 3. miesiąca 29 zł miesięcznie, Plan Podstawowy, z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie).

Dzięki rabatowi 20 zł dla klientów usług komórkowych Play, światłowód Play jest dostępny w cenie 30 zł miesięcznie za opcję do 300 Mb/s, 40 zł za 600 Mb/s i 60 zł za wariant do 1 Gb/s.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...