TCL ze swoją usługą streamingową TCLtv+

dodano: 2023-08-24 15:17
autor: Jan Borejko | źródło: TCL

TCLTV plus TCL logo streamingowa usługa 360px Znany producent elektroniki użytkowej TCL uruchomił nową usługę transmisji strumieniowej online o nazwie TCLtv+, która umożliwia swoim klientom w Ameryce Północnej dostęp do szerokiej gamy bezpłatnych programów rozrywkowych. Mając na celu zapewnienie widzom darmowej i stale rozwijającej się kolekcji treści premium, początkowa usługa TCLtv+ obejmuje ponad 200 kanałów FAST oraz ponad 1500 filmów i seriali telewizyjnych na żądanie od dużych i niezależnych studiów, takich jak Scripps Media, Fremantle, NBC Universal, FilmRise, Banijay i inni.

TCLTV plus TCL logo streamingowa usługa 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

TCLtv+ to udoskonalona wersja kanału, która wzbogaci wrażenia wizualne dzięki technologii „IDEO”, interfejsowi zaprojektowanemu w celu dostosowania interakcji w celu uzyskania zupełnie nowego i zindywidualizowanego sposobu korzystania z rozrywki.

Opatentowana technologia IDEO firmy TCL nie tylko dodaje głębi bibliotece treści, ale także zapewnia widzom wygodę dzięki kilku unikalnym funkcjom. TCLtv+ może nawet łączyć widzów bezpośrednio z ich ulubionymi postaciami dzięki nowemu, interaktywnemu doświadczeniu na ekranie. Dodatkowo IDEO pomaga w podejmowaniu decyzji dotyczących rozrywki dzięki natychmiastowym podsumowaniom i szczegółowym podsumowaniom, w tym ekskluzywnym wglądom w aktorów. Mówiąc do pilota, użytkownicy TCLtv+ mogą łatwo zamówić posiłek za pomocą nowej platformy zamówień, korzystając jednocześnie z opcji „Sugerowane oglądanie” w celu znalezienia rekomendacji programowych.

Komentując usługę, Mark Zhang, prezes TCL North America, powiedział:

- Jesteśmy jedną z dwóch najlepiej sprzedających się marek telewizorów w USA. przez cztery kolejne lata TCL nieustannie wprowadza innowacje i szuka sposobów na zaoferowanie naszym klientom większej wartości i, co ważniejsze, lepszego doświadczenia. Dostarczanie bezpłatnych treści odgrywa ogromną rolę w naszym ciągłym sukcesie, dlatego jesteśmy podekscytowani możliwością pozostawienia śladu w świecie transmisji strumieniowej dzięki TCLtv+.

- Zawsze słuchamy, czego chcą konsumenci, a dzięki TCLtv+ odpowiadamy na ich pragnienie posiadania większej ilości treści i nowych doświadczeń. TCL sprawia, że ​​rozrywka wygląda dobrze dzięki wysokiej jakości obrazowi w naszych telewizorach i podnosi poziom treści, czyniąc je darmowymi.


Klienci mogą oglądać treści premium na telewizorach TCL w dowolnym momencie i bezpłatnie w TCLtv+.

Dostarczając bezpłatną rozrywkę, TCL współpracuje z partnerami zajmującymi się rozwiązaniami do przesyłania strumieniowego, takimi jak Amagi, XUMO, Wurl, OTTera i Future Today w zakresie uruchamiania i dystrybucji treści, a z czasem dodawani będą inni kluczowi gracze. Nad rozwojem treści IDEO TCL współpracuje także ze strategicznymi dostawcami, takimi jak Brainstorm Media, Questar Entertainment, Big Media, Nicely Entertainment, Viva Pictures i Tesera Entertainment.

TCLtv+ „Live” będzie obejmować ponad 200 najlepszych kanałów od głównych dystrybutorów i studiów, dostarczających spersonalizowanych rekomendacji wiadomości lokalnych wraz ze zróżnicowanymi wyborami dla Latynosów, Afroamerykanów, mieszkańców Azji i Pacyfiku, osób LGBTQ+ i nie tylko. Nowa usługa TCL będzie także oferować „YourTV+” z ponad 100 tytułami przez cały czas,

Haohong Wang, dyrektor generalny TCL Research America, dodał:

- Dzięki naszym zaufanym partnerom, którzy również dysponują najnowocześniejszą technologią, TCLtv+ będzie dostarczać treści premium swojemu kanałowi FAST i widzom AVOD (wideo na żądanie z obsługą reklam). Nowa, dostosowana strategia TCL w zakresie treści udostępnia widzom telewizję nowej generacji z szerszą, bardziej dynamiczną biblioteką kanałów do transmisji strumieniowej.

- Nasza linia wielokrotnie nagradzanych telewizorów Smart TV stale podnosi poprzeczkę konsumentom poszukującym najlepszej rozrywki, przesuwając granice możliwości produktów światowej klasy. A teraz TCL wkracza w przyszłość telewizji, wprowadzając ulepszenia oglądania dzięki IDEO, dzięki którym oglądanie treści w TCLtv+ staje się głębszym i bardziej interaktywnym doświadczeniem.


Usługa TCLtv+ jest już dostępna w USA i Kanadzie na telewizorach TCL z Google TV, a wkrótce będzie dostępna na telewizorach TCL wyposażonych w platformy Roku TV i Fire TV.

Klienci automatycznie zobaczą kanał i będą mogli bezpłatnie rozpocząć korzystanie z usługi. Aby uzyskać dostęp do TCLtv+, nie są wymagane żadne subskrypcje, opłaty ani loginy.

Źródło: tcl.com
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...