Nowe metody płatności w Canal+ online

dodano: 2023-07-24 16:56 | aktualizacja: 2023-07-24 17:05
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+

CANAL+ online Klienci posiadający abonament w sieci Orange i T-Mobile mogą od 24 lipca br. w łatwy sposób płacić za dostęp do filmów, seriali oraz sportu na żywo w CANAL+ online. Wśród metod płatności dostępnych w serwisie pojawiły się kolejne opcje, pozwalające na doliczenie opłaty za subskrypcję CANAL+ online do rachunku za telefon czy internet. Z opcji doliczenia opłaty za serwis do rachunku mogli do tej pory korzystać klienci sieci Play.

CANAL+ online


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak doliczyć opłatę za serwis do rachunku?

Wystarczy wejść na stronę www.canalplus.com i wybrać interesującą ofertę, a przy finalizacji zamówienia wskazać opcję „Dolicz do rachunku Orange” lub „Zapłać z T-Mobile” i przejść krótki proces weryfikacji z wykorzystaniem swojego numeru telefonu. Z nowej metody płatności mogą skorzystać wyłącznie klienci związani z operatorem umową.

Płatności „Dolicz do rachunku Orange” i „Zapłać z T-Mobile” są obsługiwane za pośrednictwem Blue Media i Digital Virgo Payment. Blue Media odpowiada za integrację transakcji z rachunku telefonicznego z innymi metodami płatności. Digital Virgo Payment zapewnia obsługę płatności we współpracy z operatorami Orange i T-Mobile.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...