Drift Masters European Championship w TVN Turbo [wideo]

dodano: 2023-06-07 11:18 | aktualizacja: 2023-06-07 13:33
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Drift Masters European Championship TVN Turbo TVN Warner Bros. Discovery Drifting w europejskim wydaniu wraca na polskie ekrany telewizyjne. Wyścigi Drift Masters European Championship 2023 transmitowane będą na antenie TVN Turbo. Przed 5 laty poszczególne rundy tej widowiskowej serii można było oglądać na kanale nSport+ (dziś pod nazwą CANAL+ Sport 5). Przed nami Szwecja (10 czerwca), Finlandia (8 lipca), Łotwa (30 lipca), Niemcy (19 sierpnia) i wielki finał w Polsce (16 września, PGE Narodowy w Warszawie). 1. runda już się odbyła 7 maja w Irlandii i nie była pokazywana w naszym kraju.

Drift Masters European Championship TVN Turbo TVN Warner Bros. Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Drift Masters European Championship to seria zawodów driftingowych, odbywających się na różnych torach w Europie. Kierowcy rywalizują ze sobą w dynamicznych i widowiskowych bataliach, prezentując swoje umiejętności w prowadzeniu samochodów z potężnymi silnikami. To nie tylko walka o prędkość, ale także o styl i technikę. Zawodnicy muszą doskonale panować nad swoimi pojazdami, aby pokonywać kolejne zakręty sekwencjami widowiskowych poślizgów. Każdy wyścig jest emocjonującym starciem między zawodnikami, a punkty zdobywane w poszczególnych rundach decydują o ich pozycji w klasyfikacji generalnej.

Już 10 czerwca w szwedzkiej Drivecenter Arena, położonej w malowniczej scenerii tuż pod kołem podbiegunowym, odbędzie się 2. runda zawodów. TVN Turbo będzie pokazywać rywalizacje Top 8.
 

Dodajmy, że od tego sezonu w Polsce można oglądać również transmisje Driftingowych Mistrzostw Polski X Speed Games. Przed nami rundy na torach: Warszawa Bemowo (25 czerwca), Kielce (22 lipca) i Poznań (24 września). Transmisje rywalizacji Pro w Eleven Sports.


Plan transmisji - Drift Masters European Championship 2023:

10 czerwca (sobota)

19:00 2. runda - Szwecja, TVN Turbo

8 lipca (sobota)

19:00 3. runda - Finlandia, TVN Turbo

30 lipca (niedziela)

18:00 4. runda - Łotwa, TVN Turbo

19 sierpnia (sobota)

5. runda - Niemcy, TVN Turbo

16 września (sobota)

Wielki Finał - Polska, TVN Turbo
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Motosport
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...