4 kolejne kanały TVP w HD w ofercie sieci Vectra

dodano: 2023-06-04 21:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Vectra/satkurier.pl

Vectra W ostatnich dniach oferta sieci Vectra powiększyła się o kolejne kanały z portfolio Telewizji Polskiej, takie jak Alfa TVP HD, TVP Seriale HD, TVP Rozrywka HD i TVP Historia HD. Dodajmy, że abonenci Vectry mieli już dostęp do stacji TVP Seriale, TVP Rozrywka i TVP Historia w standardowej rozdzielczości. Wersje SD i HD kanałów mają identyczne ramówki.

Vectra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP Seriale to kanał z portfolio Telewizji Polskiej. Stacja w standardowej rozdzielczości rozpoczęła nadawanie w 2010 roku. W ofercie kanału, zgodnie z nazwą, widzowie znajdą seriale fabularne. Stacja emituje także programy o kulisach seriali i filmy fabularne. W 2023 roku uruchomiono wersję kanału w wysokiej rozdzielczości (TVP Seriale HD) - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Kanał TVP Seriale HD w sieci Vectra dostępny jest od pakietu Złotego (więcej tutaj, tutaj i tutaj), na pozycji numer 302 (więcej tutaj).

TVP Rozrywka to stacja z portfolio Telewizji Polskiej. Kanał w standardowej rozdzielczości rozpoczął nadawanie w 2013 roku. Jak sama nazwa wskazuje, to stacja prezentująca szeroko rozumiane programy rozrywkowe. W ramówce widzowie znajdą koncerty, kabarety, teleturnieje, widowiska, programy kulinarne, magazyny popularnonaukowe, filmy i seriale (więcej tutaj). W 2022 roku uruchomiono wersję kanału w wysokiej rozdzielczości (TVP Rozrywka HD) - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Kanał TVP Rozrywka HD w sieci Vectra dostępny jest od pakietu Stalowego, na pozycji numer 132 (więcej tutaj).

TVP Historia to kanał z portfolio Telewizji Polskiej. Stacja w standardowej rozdzielczości rozpoczęła nadawanie w 2007 roku. To kanał dokumentalny o szeroko pojętej tematyce historycznej. W ramówce widzowie znajdą magazyny, dokumenty, reportaże, filmy i seriale. W 2023 roku uruchomiono wersję kanału w wysokiej rozdzielczości (TVP Historia HD) - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Kanał TVP Historia HD w sieci Vectra dostępny jest od pakietu Stalowego, na pozycji numer 131 (więcej tutaj).

Alfa TVP HD to kanał z portfolio Telewizji Polskiej. Stacja rozpoczęła nadawanie w 2022 roku. W ofercie kanału widzowie znajdą programy dla dzieci, w tym seriale fabularne i animowane. programy rozrywkowe, dokumentalne i popularnonaukowe (więcej tutaj). Kanał Alfa TVP HD w sieci Vectra dostępny jest od pakietu Stalowego, na pozycji numer 420.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie abonenci sieci Vectra zyskali dostęp do kanału Espreso (więcej tutaj), a okresowo do stacji TVP 4K, która już zakończyła nadawanie (więcej tutaj).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...