Promocja na roczny dostęp do Canal+ online

dodano: 2023-04-06 10:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+/satkurier.pl

CANAL+ online Z okazji rozpoczynającego się żużlowego sezonu ligowego, specjalnie dla kibiców czarnego sportu, CANAL+ przygotował promocję na dostęp do CANAL+ online. Jest to oferta roczna, w ramach której miesięczny dostęp do żużlowych emocji kosztuje 29 zł (348 zł płatne z góry). Z tej promocji można skorzystać tylko do 17 kwietnia br.

żużel CANAL+ online promocja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Ponad 300 godzin żużla w sezonie, transmisje zawodów, autorskie magazyny oraz najlepsze seriale dokumentalne o żużlu. To wszystko za 29 miesięcznie w ofercie na rok, która trwa do 17 kwietnia - zachęca operator.

W objętym promocją pakiecie CANAL+ online będzie można obejrzeć 2 w rundzie mecze najlepszej żużlowej ligi świata - PGE Ekstraligi (pozostałe 2 są w dodatkowo płatnych kanałach Eleven Sports), jak również 1. Ligę i 2. Ligę Żużlową.

Ponadto wszystkie mecze PKO BP Ekstraklasy, 5 meczów LaLiga Santander w kolejce (pozostałe 5 jest w Eleven Sports), 6 wybranych meczów Ligue 1 Uber Eats w kolejce, 2 mecze Premier League w kolejce, tenis WTA Tour, koszykówkę NBA, a także seriale, filmy, dokumenty i treści dla dzieci.

Cena 348 zł za roczny dostęp do CANAL+ online oznacza oszczędność na kwotę 240 zł (standardowa cena za miesięczny dostęp do CANAL+ wynosi 49 zł, co pomnożone przez 12 miesięcy daje 588 zł).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...