Powrót na rynek odbiornika Vu+ Zero HD rev.2

dodano: 2023-03-31 12:31 | aktualizacja: 2023-03-31 15:12
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl/hollex.pl

Vu plus zero HD VU+ zero HD rev 2 HEVC przod 360px Od ponad roku na rynku nie było bardzo popularnego odbiornika satelitarnego na Linuksie marki Vu+ ZERO HD rev.2 HEVC - były tylko odbiorniki Vu+ 4K (Vu+ ZERO 4K, Vu+ UNO 4K SE i Vu+ DUO 4K SE). Nie wszystkich to interesowało ze względu na wyższe ceny tunerów 4K i brak potrzeby kupowania droższego sprzętu, jeśli to miał być tuner do drugiego pokoju lub dla telewizora HD, a nie UHD. Teraz tuner HD od Vu+ powraca (na razie tylko w wersji czarnej obudowy, ale była też biała) - cena została prawie taka sama. Odbiornika nie było na rynku ze względu na braki procesorów firmy Broadcom.

Vu+ Zero HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Vu+ ZERO HD rev.2 to odbiornik Vu+ na Linuksie z 1xCA (czytnik karty) z HEVC/H.265 i nowym pilotem. Posiada pojedynczą głowicę DVB-S2. Procesor firmy Broadcom 7362 o częstotliwości 751 MHz, 512 MB DDR pamięci RAM i 256 MB pamięci flash. Od poprzedniej wersji odbiornika ZERO Black różni się obsługą HEVC na poziomie HD (bez 4K) oraz nowym pilotem.

Vu+ ZERO HD rev.2 ma niewielkie gabaryty (160x145x30 mm) i jest oparty na systemie operacyjnym Linux (E2). Wystarczająca liczba złącz umożliwia m.in. podłączenie do sieci LAN i współpracę z dyskami na USB. Doskonała alternatywa dla osób, które nie potrzebują gniazda CI (nie potrzebują kupować modułów CI/CI+ np. dla CANAL+, Polsatu czy tivùsat i e-SATA.

Vu+ ZERO HD rev.2 HEVC to taki typowy odbiornik sieciowy w domu z większą liczbą pomieszczeń z telewizorami.
 
Panel tylny Vu+ ZERO HD rev.2 HEVC fot. hollex.pl

Źródło: hollex.pl
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...