Current Time HD w ofercie platformy Canal+

dodano: 2023-02-01 02:35 | aktualizacja: 2023-02-01 13:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Current Time W środę, 1 lutego br. oferta platformy CANAL+ powiększyła się o kanał Current Time HD (Настоящее Время). Amerykańska stacja nadająca w języku rosyjskim, tworzona przez Radio Free Europe/Radio Liberty, przy udziale Voice of America (VOA), dostępna jest dla abonentów w dekoderach CANAL+ na pozycji numer 272. Wcześniej ten numer kanału w EPG był nieobsadzony, a Current Time HD jako kanał FTA można było znaleźć w sekcji FTA na pozycji numer 386, bowiem kanał ten jest niekodowany z satelity Eutelsat Hot Bird 13B (13°E).

Current Time TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Parametry techniczne przekazu satelitarnego kanału Current Time HD:
Eutelsat Hot Bird 13B (13°E)
tp. 76 (12,226 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

ID: RFE/RL Russian HD ch230
PID V: 1760 (MPEG-4/HD)
PID A: 1720
PID PCR: 1760
SID: 230
PID PMT: 5230
Provider: - (brak)
Kodowanie: brak (FTA)

Strona internetowa currenttime.tv

Current Time HD to amerykański kanał tworzony przez Radio Free Europe/Radio Liberty (korporacja medialna typu non-profit, finansowana z dotacji Kongresu Stanów Zjednoczonych Ameryki za pośrednictwem agencji United States Agency for Global Media), przy udziale Voice of America. Redakcja stacji znajduje się w Pradze, stolicy Czech, a dziennikarze pracują w Rosji, Ukrainie, Kazachstanie, Azerbejdżanie, Białorusi, Gruzji, Kirgistanie i innych krajach. Kanał nadaje od 2017 roku, w języku rosyjskim.
 

- Naszą misją jest promowanie wartości i instytucji demokratycznych, a także praw człowieka, poprzez dostarczanie odbiorcom tego, czego nie zawsze mogą zapewnić lokalne media: nieocenzurowanych wiadomości, odpowiedzialnej wymiany opinii, otwartej dyskusji o problemach - informuje nadawca (więcej tutaj i tutaj).

Zrzut ekranowy kanału Current Time HD w dekoderze CANAL+, fot. satkurier.pl

Przypomnijmy, że ostatnio abonenci platformy CANAL+ zyskali dostęp do takich stacji jak Eska TV HD (więcej tutaj), Active Family HD (więcej tutaj) i Love Nature 4K (więcej tutaj), a okresowo do kanału TVP 4K, który już zakończył nadawanie (więcej tutaj).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 199 zł Więcej...