BBC World News z akredytacją na Ukrainie

dodano: 2023-01-22 11:34
autor: RO | źródło: mediasat.info

Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia Ukraiński regulator nadzorujący media dopuścił w swoim kraju retransmisję międzynarodowego kanału informacyjnego BBC World News. Akredytację Narodowej Rady ds. telewizji i radia dostał również pochodzący z Estonii kanał NOW Series. Te stacje w najbliższym czasie uzupełnią ofertę sieci kablowych, IPTV i OTT.

BBC World News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rozszerzona lista dopuszczonych kanałów z zagranicy obejmuje już 111 pozycji. Ostatnie najnowsze pozycje zajęły właśnie BBC World News i NOW Series.

W ciągu dwóch miesięcy Ukraina wydała licencje dla nadawców Travelxp 4K, Kino 1 HD, 4ever drama, 4ever theater, EWTN, T.TV.I, T.TV.I HD, OstWest24 i GagsNetwork.

BBC World News to międzynarodowy kanał informacyjny z Wielkiej Brytanii, działający 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dostępny w ponad 200 krajach na całym świecie. Co tydzień ma około 84 mln widzów, co czyni go największym kanałem telewizyjnym w British Broadcasting Corporation. Dla widzów w całej Europie jest transmitowany bezpłatnie z satelitów Eutelsat Hot Bird 13°E i Astra 19,2°E.

NOW Series to kanał rozrywkowo-poznawczy z Estonii, posiadający dystrybucję w Gruzji, Mołdawii, krajach bałtyckich i na Białorusi.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...