Ukraina dopuszcza 4 kanały zagraniczne

dodano: 2023-01-14 18:08
autor: RO | źródło: mediasat.info

Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia Ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia dopuściła dystrybucję w kraju kilku zagranicznych stacji telewizyjnych, które uzupełnią ofertę sieci kablowych. Wszystko stało się jasne 12 stycznia br. na posiedzeniu regulatora, gdy przyznano licencje dla T.TV.I, T.TV.I HD, OstWest24 i GagsNetwork. Regulator cofnął też licencję dla Paramount Channel.

Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
109 kanałów z zagranicy jest dopuszczonych do nadawania na Ukrainie. W grudniu br. licencje uzyskały Travelxp 4K, Kino 1 HD, 4ever drama, 4ever theater i EWTN. Co wiadomo o kolejnych stacjach?

T.TV.I (logotyp Travel tv) i T.TV.I HD (logotyp This is Bulgaria) to podróżnicze stacje telewizyjne o Bułgarii. Są nadawane na podstawie certyfikatu bułgarskiej Rady Mediów Elektronicznych.

OstWest24 działa na podstawie licencji wydanej przez niemiecki organ medialny MABB (Medienanstalt Berlin-Brandenburg). Kanał prezentuje programy informacyjne i analityczne, filmy dokumentalne i wywiady.

GagsNetwork posiada rejestrację w San Francisco w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. Ramówka jest wypełniona zabawnymi programami bez dialogów. Najlepsze gagi, dowcipy i najzabawniejsze domowe filmy wideo.

Ukraiński regulator cofnął licencję dla kanału Paramount Channel w związku z rezygnacją tego projektu przez nadawcę. Dla abonentów sieci kablowych pozostanie dostępny Paramount Comedy z najlepszymi serialami komediowymi, skeczami, serialami animowanymi i kultowymi show. Projekt jest tworzony przez Paramount Global we współpracy z ukraińską grupą medialną 1+1 Media.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...