Nowy konwerter Unicable II od Inverto

dodano: 2022-12-09 14:03 | aktualizacja: 2022-12-09 15:55
autor: Janusz Sulisz | źródło: SAT Kurier 9-10/2022

Unicable II dCSS Na rynku pojawił się nowy, programowalny konwerter marki Inverto. Unicable II dCSS zastąpił starsze modele. Ten nowy konwerter charakteryzuje się dużo mniejszymi wymiarami (123 x 65 x 65 mm) i masą (0,178 kg) – przypomina klasyczny konwerter Universal Single. Nadaje się zarówno do dekoderów platformy Polsat Box, jak i CANAL+.

Unicable II dCSS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Konwerter Inverto Unicable II model IDLU-32L412-UNBRR-OPN (Item 5520) jest już sprzedaży w Polsce. Ten konwerter Unicable II® jest oparty na technologii cyfrowego nakładania kanałów i umożliwia instalację z maksymalnie 32 odbiornikami/dekoderami satelitarnymi połączonymi jednym kablem koncentrycznym i przy użyciu protokołów EN50494/EN50607 – znanym również jako tryb „Dynamiczny”. W tym trybie odbiorniki satelitarne mogą uzyskać dostęp do dowolnego transpondera jednego satelity.

Alternatywnie można go skonfigurować tak, aby pozwalał na odbiór 32 transponderów (lub więcej, w zależności od przepustowości żądanych transponderów) i układał je na swoim wyjściu – znany również jako tryb „Statyczny”. Ten tryb umożliwia podłączenie nieograniczonej liczby odbiorników i dostęp do tych transponderów.
 


Technologia cyfrowego układania kanałów wykorzystuje szybkie szerokopasmowe konwertery analogowo-cyfrowe i stosuje cyfrowe przetwarzanie sygnału w celu wybrania żądanych kanałów transpondera, przekształcenia ich w górę i ułożenia ich jako sygnałów IF na wyjściu LNB.

Konwertery Unicable II® oferują ekonomiczne rozwiązanie do dystrybucji sygnału satelitarnego do wielu dekoderów (multiroom) lub wielotunerowych PVR poprzez istniejące okablowanie, co znacznie zmniejsza koszty i złożoność instalacji w domach abonentów. Tryb statyczny, umożliwiający podłączenie nieograniczonej liczby odbiorników do LNB za pomocą jednego przewodu, sprawia, że ​​instalacje w budynkach, kampusach i zamkniętych społecznościach są znacznie tańsze i prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Tryb pracy (dynamiczny/statyczny), poziom mocy wyjściowej, szerokość pasma kanału, częstotliwości UB i tryb ustawiania czaszy są programowalne i mogą być konfigurowane i aktualizowane w terenie za pomocą kontrolera SatPal ™ Inverto.

Cena: 220 zł.

Parametry na stronie Inverto.tv.

 
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...