„Zwariowane Melodie: Kreskówki” 4 w Boomerangu

dodano: 2022-12-03 14:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Boomerang „Zwariowane Melodie: Kreskówki” Jak zapowiada nadawca, jeszcze więcej zwariowanych przygód na ekranach telewizorów. Ekipa zwierzątek, które notorycznie pakują się w tarapaty, pojawi się w premierowych epizodach. Te same kultowe postaci, zabawne gagi i idąca z duchem czasu animacja - właśnie takie są „Zwariowane Melodie: Kreskówki” („Looney Tunes Cartoons”). Premiera nowych odcinków 4. sezonu tego amerykańskiego serialu animowanego odbędzie się w poniedziałek, 5 grudnia br. o godz. 15:00 w stacji Boomerang. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanału Cartoon Network, a wcześniejsze odcinki emitują stacje Cartoon Network i Boomerang.

Boomerang „Zwariowane Melodie: Kreskówki”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czy bohaterowie kreskówki mogą być tak wielkimi gwiazdami, jak prawdziwe sławy Hollywood? Tak, jeśli jest to ekipa Zwariowanych Melodii. Kultowy serial zdobył w historii dwa „Oscary” za „Animowany krótki metraż”, a Królik Bugs ma nawet swoją gwiazdę w Alei Gwiazd Hollywood. Kreskówkowe gwiazdy występują również na kanale Boomerang. Jak zapowiada nadawca, mali widzowie mogą wkroczyć do pełnego pozytywnej energii świata Zwariowanych Melodii, a opiekunowie razem z maluchami cieszyć się emisją nowych odcinków przygód bohaterów, których znają ze swojego dzieciństwa.

W premierowych odcinkach niektóre postaci spróbują sił w nowej roli. Kaczor Daffy zatrudni się w orkiestrze filharmonii. To całkiem wymagające zadanie dla tak roztrzepanego osobnika. Daffy wykorzysta wszystkie pokłady skupienia, aby uderzyć w cymbał w konkretnym momencie i nauczy się nowej umiejętności. Kowboj Yosemite Sam spotka kolejny cel polowań: to wielki rekin! Sam będzie przekonany, że ryba już złapała się na przynętę, ale wtedy Królik Bugs pokrzyżuje mu szyki. W pozostałych odcinkach łakomy kot Sylwester trafi do ptaszarni, a Porky napotka przeszkodę w przygotowaniach do ślubu z Petunią, gdy Daffy zgubi jego obrączkę.

Premiera nowych odcinków serialu „Zwariowane Melodie: Kreskówki” odbędzie się w poniedziałek, 5 grudnia br. o godzinie 15:00 w Boomerangu - emisja odbywać się będzie codziennie o godzinie 15:00 (więcej tutaj).

„Zwariowane Melodie: Kreskówki” - sezon 4., nowe odcinki, emisja codziennie (od 5 grudnia 2022 roku) o godz. 15:00 na kanale Boomerang. Serial ten mogą również oglądać widzowie Cartoon Network, a wcześniejsze odcinki stacji Boomerang i Cartoon Network.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...