Antena Starlink RV dla kamperów [wideo]

dodano: 2022-10-28 14:04 | aktualizacja: 2022-10-29 11:01
autor: Janusz Sulisz | źródło: Starlink.com

starlink RV antena na kamper 360px W grudniu br. Starlink rozpocznie wysyłkę płaskiego zestawu antenowego o wysokiej wydajności  - Starlink RV, oferując szybki Internet o niskich opóźnieniach w dowolnym miejscu, w którym Starlink zapewnia aktywny zasięg. Z nowej anteny Starlink RV (Starlink for RV) dla kamperów, autobusów i ciężarówek będzie można korzystać podczas jazdy, m.in na terenie Polski. Koszt to 430 zł/mies. przy jednorazowym koszcie sprzętu wynoszącym 2200 zł. Nowy zestaw Flat High Performance Starlink przeznaczony do użytku w ruchu można już zamawiać na wybranych rynkach.

Starlink RV kamper antena 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W przypadku usługi Starlink RV jako tzw. „duża wydajność” została uwzględniona prawie cała Europa, w tym Polska (ale bez Białorusi i Rosji, a także Finlandii, północnej Szwecji i Norwegii, Cypru, Albanii, Czarnogóry, Serbii i Bośni). Podobnie jest w dużej części Brazylia i Chile oraz znacznej części Australii (bez północnych terenów) i cała Nowa Zelandia. Co ciekawe obniżona wydajność jest w niektórych rejonach Polski, np. Warszawa i okolice, Rzeszów, Lublin czy Kraków. W zasięgu tej najwyższej wydajności jest prawie całe Morze Śródziemne (bez Turcji) i Azory na Atlantyku, ale bez Wysp Kanaryjskich - dla jachtów i statków przeznaczona jest usługa Starlink Maritime.
 
Mapa zasięgu usługi Starlink RV w Polsce i krajach ościennych  źródło: Starlink


Starlink twierdzi, że jego nowy Flat High Performance Starlink pozwala użytkownikom cieszyć się szybkim Internetem o niskich opóźnieniach podczas ruchu. Dzięki szerokiemu polu widzenia i ulepszonym funkcjom GPS, Flat High Performance Starlink może łączyć się z większą liczbą satelitów, zapewniając stałą łączność w podróży.

Sprzęt jest przeznaczony do stałej instalacji w pojazdach i podobno jest odporny na trudne warunki pogodowe.
Usługa Starlink dla kamperów umożliwia wstrzymanie i wznowienie świadczenia usługi w dowolnym momencie i jest rozliczana w jednomiesięcznych odstępach, co pozwala użytkownikom dostosować usługę do indywidualnych potrzeb podróży, np. tylko latem.

Można wypróbować przez 30 dni.
Starlink RV dla kamperów można wypróbować przez okres do 30 dni. Jeśli użytkownik podczas testów nie będzie zadowolony, możesz zwrócić zestaw, aby otrzymać pełny zwrot kosztów za zakupiony sprzęt.


 

Źródło: starlink.com
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

739 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...