NBA League Pass - nowa oferta w Canal+ online

dodano: 2022-10-20 10:31 | aktualizacja: 2022-10-20 11:37
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+/satkurier.pl

NBA League Pass CANAL+ przygotował dla fanów koszykówki w najlepszym wydaniu promocję na dostęp do platformy streamingowej CANAL+ online. Oferta dotyczy pakietu CANAL+ na 12 miesięcy wraz z voucherem NBA League Pass na sezon 2022/23 w łącznej cenie 450 zł (płatne z góry). Liczba voucherów jest ograniczona, informuje operator.

NBA League Pass Canal+ Getty Images


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet CANAL+ w CANAL+ online daje dostęp do wszystkich meczów nowego sezonu NBA, w tym 150 z polskim komentarzem. Ale nie tylko - są też m.in. wszystkie mecze PKO BP Ekstraklasy, wybrane spotkania LaLiga Santander, Ligue 1 Uber Eats i Premier League oraz tenisowy cykl WTA Tour.

Standardowo pakiet CANAL+ w CANAL+ online kosztuje 49 zł miesięcznie, jednak nie jest wymagana płatność z góry za 12 miesięcy, jak w przypadku NBA League Pass, i możliwa jest też rezygnacja w dowolnym momencie. Za to dla NBA League Pass jeden miesiąc dostępu kosztuje w przeliczeniu 37,50 zł czyli o 11,50 zł mniej. Zatem łączna oszczędność w skali roku wynosi 138 zł.

Co czeka nas w tym sezonie NBA?
Nie da się ukryć, że obecność Polaka w NBA to coś, za czym kibice tęsknili. Wybrany w drafcie przez San Antonio Spurs 19-letni Jeremy Sochan jest czwartym w historii: po Cezarym Trybańskim, Macieju Lampe oraz Marcinie Gortacie.

Czym jest NBA League Pass?
Przy zakupie oferty z League Pass można obejrzeć wszystkie mecze w sezonie na komputerze lub przez aplikację na urządzeniu mobilnym (smartfon, tablet). Można je oglądać na żywo lub z odtworzenia. NBA League Pass posiada też funkcję pobierania meczów. Wysyłka dedykowanego kodu League Pass nastąpi w ciągu 24 godzin od zakupu oferty długoterminowej wraz z nim w pakiecie.

Z kanałami sportowymi CANAL+, dostępny jest on w wersji League Pass. Jest to pełny pakiet ze wszystkimi meczami sezonu zasadniczego, play-offów, Meczem Gwiazd, m.in. konkursami wsadów oraz „trójek”.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

679 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...