„Katastrofalne wtorki” w październiku w Warner TV

dodano: 2022-09-28 10:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Warner TV Polska W październiku br. kanał Warner TV poleca swoim widzom w ramach pasma „Katastrofalne wtorki” takie filmy jak „Atak meteorytów”, „Impact Earth”, „Zapowiedź” i „Zagłada Los Angeles”.

Warner TV Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Katastrofalne wtorki” w Warner TV:

Od czasu boomu z lat 70. ubiegłego wieku na filmy o apokalipsach, ich popularność nie maleje. Niektóre aktorskie sławy zbudowały swoją markę jako gwiazdy tego gatunku, a jedną z nich jest Nicolas Cage. W Warner TV wystąpi w produkcji „Zapowiedź”: wszystko to w ramach „Katastrofalnych wtorków”. Premiera pasma odbędzie się we wtorek, 4 października br. o godzinie 21:00 w stacji Warner TV.

Jak zapowiada nadawca, filmy o końcu świata wciąż potrafią zaskakiwać wieloma elementami: fabułą, motywacjami, jakimi kierują się postaci czy efektami specjalnymi. Produkcje z październikowego pasma Warner TV zaprezentują bogactwo różnorodnych aspektów gatunku.

„Atak meteorytów” (emisja we wtorek, 4 października br. o godzinie 21:00) to połączenie detektywistycznej historii i opowieści o wyścigu z czasem. Postaci muszą podjąć nierówną walkę z kosmicznym zjawiskiem, które może doprowadzić do zagłady ludzkości. Mieszkańcy San Francisco przygotowują się do oglądania nocy spadających gwiazd. W pewnym momencie okazuje się, że efektowne widowisko zamieni się w nadchodzącą katastrofę, a meteoroidy prawdopodobnie uderzą w Ziemię. Astronomka doktor Michelle Young i pułkownik Tom Young spróbują zapobiec nieszczęściu.

Kosmiczny kataklizm zagraża także bohaterom „Impact Earth” (emisja we wtorek, 11 października br. o godzinie 21:00). To kolejna produkcja w ramach pasma Warner TV, której bohaterowie mierzą się z nadlatującym meteorem. W działania prewencyjne zostanie zaangażowana National Aeronautics and Space Administration (NASA), jednak organizacja początkowo jest sceptycznie nastawiona do zgłoszeń ich byłego pracownika. W przeszłości zgłaszał już możliwość nadchodzącej katastrofy, a cała sprawa okazała się wydmuszką. Naukowiec próbuje ocalić swoją rodzinę, zaangażowaną również w sprawę asystentkę i jednocześnie zapobiec zagładzie.

W kolejny wtorek na ekranie pojawi się film z gwiazdą gatunku, Nicolasem Cagem, czyli „Zapowiedź” (emisja we wtorek, 18 października br. o godzinie 21:00). Wciela się w profesora astrofizyki, który odkrywa zakopane pod ziemią dziecięce rysunki. Przekonuje się, że nie są to zwykłe plastyczne prace, a symbole zwiastujące koniec świata i zgubę ludzkości. Thriller sci-fi pokazuje bohatera w niemal kryminalnej gorączce, gdy dowiaduje się, że każdy rysunek zwiastuje inny dramat. Musi działać szybko, by zapobiec ziszczeniu się katastrof z kolejnych dziecięcych ilustracji.

Pasmo zakończy „Zagłada Los Angeles” (emisja we wtorek, 25 października br. o godzinie 21:00). Postaci nie mierzą się z pozaziemskim zagrożeniem ani z fatum. Ich problemem jest trzęsienie ziemi. Protagonista to dziennikarz John Benson, który otrzymuje od losu wielką szansę: może opisać jedno z najbardziej tragicznych i najważniejszych wydarzeń w historii ludzkości. Wtedy zyska sławę i uznanie. Jednak ceną za przełom w karierze są relacje z bliskimi. Tylko dzięki rezygnacji z relacjonowania nadchodzącej zagłady będzie w tym trudnym czasie obecny dla rodziny. Musi rozstrzygnąć dylemat i podjąć ostateczną decyzję (więcej tutaj).
 
Nicolas Cage w filmie „Zapowiedź”, foto: Vince Valitutti/Summit Entertainment N.V./Warner Brothers
Nicolas Cage w filmie „Zapowiedź”, foto: Vince Valitutti/Summit Entertainment N.V./Warner Brothers


„Katastrofalne wtorki” - emisja we wtorki (od 4 października 2022 roku) o godz. 21:00 w Warner TV.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...