Polsat i TV4 w ofercie Canal+ online

dodano: 2022-09-12 10:46 | aktualizacja: 2022-09-12 12:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Canal+/satkurier.pl

Polsat nowe logo 10.06.2021 12 września br. do oferty serwisu streamingowego CANAL+ online dołączone zostały kanały Polsat i TV4. Są one dostępne dla wszystkich subskrybentów CANAL+ online bez względu na posiadany pakiet. Za to nie są dostępne w usłudze CANAL+ online dla abonentów oferty satelitarnej CANAL+ oraz dla klientów korzystających z serwisu CANAL+ za pośrednictwem innych operatorów. Zarówno dla Polsatu, jak i TV4 takie funkcje, jak Timeshift, Start-Over czy Backward EPG nie są oferowane.

CANAL+ online


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący seriale i filmy na życzenie oraz sport i informacje na żywo na kanałach telewizyjnych. W serwisie można zobaczyć m.in. oryginalne produkcje CANAL+, takie jak „Minuta Ciszy”, „Kruk. Czorny woron nie śpi”, „Klangor”, „Belfer”, „Król” czy „Żmijowisko”.

Za dostęp do oferty serwisu można płacić w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy, korzystać na wielu urządzeniach, odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie i dzielić konto z osobą towarzyszącą.

CANAL+ online oferuje dostęp do pakietu CANAL+, w którym można znaleźć wspomniane wyżej oryginalne produkcje CANAL+ oraz tysiące godzin seriali, filmów, dokumentów i sport na żywo w cenie 49 zł miesięcznie. Ofertę pakietu uzupełnia dostęp do kanałów na żywo, wśród których subskrybenci znajdą teraz również kanały Polsat i TV4.

Od niedawna do oferty CANAL+ online wprowadzono również nowy pakiet CANAL+ seriale i filmy, który za 29 zł miesięcznie gwarantuje dostęp do tej samej oferty treści na żądanie i na żywo co pakiet podstawowy, ale z wyłączeniem oferty i kanałów sportowych. Tym sposobem osoby niezainteresowane sportem mogą płacić mniej.

Pakiet CANAL+ oraz CANAL+ seriale i filmy są dostępne w ofertach łączonych z HBO i Netflix.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...