Canal+ online i podwyżka cen

dodano: 2022-08-31 11:24 | aktualizacja: 2022-08-31 11:54
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+/satkurier.pl

CANAL+ online Od 6 września br. ceny pakietów usługi streamingowej CANAL+ online dla nowych klientów będą wyższe. Cena głównego pakietu CANAL+ wzrośnie o 4 zł, a pakietów dodatkowych HBO i Netflix o 10 zł każdy. Obecną cenę będzie można jednak zachować aktywując pakiety przed aktualizacją cen i kontynuować miesięczną płatność. Bez zmian pozostaną ceny pakietów: CANAL+ Seriale i Filmy, Eleven Sports & Polsat Sport Premium oraz Fun & News.

CANAL+ online


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący seriale i filmy na życzenie oraz sport i informacje na żywo. W serwisie można zobaczyć m.in. oryginalne produkcje CANAL+, takie jak „Minuta Ciszy”, „Kruk. Czorny woron nie śpi”, „Klangor”, „Belfer”, „Król” czy „Żmijowisko”. Z CANAL online można przeżywać również sportowe emocje na żywo, oglądając mecze PKO BP Ekstraklasy, Premier League, LaLiga Santander, Ligi Mistrzów UEFA (na kanałach Polsat Sports Premium), Ligue 1, PGE Ekstraligi, NBA czy śledzić sukcesy Igi Świątek w cyklu turniejów WTA.

Za dostęp do oferty serwisu można płacić w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy, korzystać na wielu urządzeniach, odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie i dzielić konto z osobą towarzyszącą.

CANAL+ online oferuje dostęp do pakietu CANAL+, w którym można znaleźć wspomniane wyżej oryginalne produkcje CANAL+, tysiące godzin seriali, filmów, dokumentów i sport na żywo w cenie 45 zł miesięcznie. Od niedawna do oferty wprowadzono również nowy pakiet CANAL+ Seriale i Filmy, który za 29 zł miesięcznie gwarantuje dostęp do tej samej oferty co pakiet podstawowy, ale z wyłączeniem oferty i kanałów sportowych. Tym sposobem osoby niezainteresowane sportem mogą płacić mniej.

Pakiet podstawowy CANAL+ oraz CANAL+ Seriale i Filmy są dostępne w ofertach łączonych z Netflix i HBO.

6 września ceny wybranych pakietów i ofert łączonych ulegną zmianie

Cena pakietu łączonego CANAL+ Seriale i Filmy z HBO aktualnie wynosi 39 zł miesięcznie, a pakietu CANAL+ Seriale i Filmy z Netflix 49 zł miesięcznie. Użytkownicy mogą wybrać również pakiet łączony CANAL+ Seriale i Filmy z HBO i Netflix. Cena takiej paczki to obecnie 59 zł miesięcznie.

Wspomniane powyżej oferty łączone w dotychczasowych cenach będzie można zamówić wyłącznie do 5 września do końca dnia. Wtedy nastąpi aktualizacja cenników i wszyscy klienci, którzy po tej dacie zdecydują się na skorzystanie z oferty, będą musieli zapłacić więcej.

Nowa cena za ofertę łączoną pakietu CANAL+ Seriale i Filmy z HBO wyniesie 49 zł (podwyżka o 10 zł), CANAL+ Seriale i Filmy z Netflix 59 zł (podwyżka o 10 zł), a CANAL+ Seriale i Filmy z Netflix i HBO 79 zł (podwyżka o 20 zł). Cena samego pakietu CANAL+ Seriale i Filmy pozostanie bez zmian i wyniesie nadal 29 zł.

Aktualizacja cennika obejmie również oferty łączone z pakietem CANAL+. Cena za pakiet CANAL+ z HBO wyniesie 69 zł (podwyżka o 14 zł), CANAL+ z Netflix (plan Standard) 79 zł (podwyżka o 14 zł), a CANAL+ z HBO i Netflix 99 zł (podwyżka o 24 zł).

Osoby decydujące się wyłącznie na pakiet CANAL+ zapłacą od 6 września 49 zł (podwyżka o 4 zł).

Wrześniowa aktualizacja cen nie obejmie dwóch pozostałych paczek – Eleven Sports & Polsat Sport Premium oraz Fun & News.

Obecni subskrybenci i nowi klienci mogą zachować obecną ceną

Wszyscy klienci, którzy już teraz korzystają z oferty CANAL+ online lub przed 5 września przed końcem dnia aktywują dowolny pakiet, zachowają obecne ceny w przyszłości. Warunkiem jest utrzymanie ciągłości miesięcznej subskrypcji. Wyłączenie danego pakietu i jego ponowna aktywacja po 5 września będzie skutkowała zakupem w nowej, wyższej cenie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...