Opticum AX Air NS - nowy odbiornik DVB-T2/HEVC

dodano: 2022-08-24 14:12 | aktualizacja: 2022-08-24 14:47
autor: Jerzy Kruczek | źródło: SAT Kurier 5-6/2022

Opticum AX Lion NS Opticum AX Air NS to nowość w segmencie HDMI Sticków. Naturalnie, to maleństwo pozwala na odbiór naziemnej telewizji cyfrowej w nowym standardzie DVB-T2/HEVC, do maksymalnej rozdzielczości Full HD 1080p, a więc jest przygotowane na polski rynek.

Opticum AX Air NS univision24.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Opticum AX Air NS posiada wyjście HDMI w wersji 1.4 z CEC, wielojęzyczne menu (także w języku polskim), 7-dniowe EPG (elektroniczny przewodnik po programach), edytor listy kanałów, obsługę nagrywania i TimeShiftu przy podłączonej zewnętrznej pamięci USB, blokadę rodzicielską dla kanałów i menu, odtwarzacz multimedialny dla treści zapisanych na pamięci USB, obsługę napisów i teletekstu, automatyczny tryb czuwania po 3 godzinach. Ze standardów audio obsługuje: AAC, AC3 i E-AC3.
 

Opticum AX Air NS zasilany jest z portu USB (5V/1A), np. telewizora. Dołączony do zestawu czujnik IR pozwala na ukrycie odbiornika za telewizorem.

W komplecie można znaleźć też przedłużkę kabla HDMI, gdyby nie udało się podłączyć sticka bezpośrednio do portu HDMI telewizora ze względu na niewystarczającą ilość miejsca.

Pilot zdalnego sterowania Opticum AX Air NS można nauczyć podstawowych funkcji pilota telewizora, takich jak włączanie/wyłączanie, zmiana źródła i pogłaśnianie/ściszanie.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...