Rejs po Morzu Śródziemnym do wygrania w Romance TV

dodano: 2022-08-22 17:51
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Romance TV

Romance TV Wystartował wielki wakacyjny konkurs Romance TV, w którym do wygrania jest dwuosobowy rejs statkiem linii Costa Cruises po Morzu Śródziemnym. Wystarczy tylko wysłać romantyczne zdjęcie i odpowiedzieć na pytanie konkursowe, by spędzić ekskluzywny tydzień na turkusowych i słonecznych, śródziemnomorskich wodach. Konkurs trwa do 11 września. Głównym partnerem jest Grupa Atlas Tours, patronem medialnym portal ohme.pl.

Rejs po Morzu Śródziemnym do wygrania w Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Romance TV to najbardziej romantyczna stacja emitująca popularne filmy i seriale fabularne o różnorodnej tematyce, od obyczajowych i komediowych, po kryminalne i medyczne. Szczególną atencją widzów cieszą się programy, których akcja dzieje się w najpiękniejszych miejscach naszego globu, od Mazur po Toskanię, Maroko i Brazylię, a kończąc na Seszelach czy Madagaskarze. Tam bohaterowie szukają wielkiej miłości i walczą o szczęście, nie bacząc na przeciwności losu.
 

- Widzimy, jak chętnie widzowie oglądają nasze kultowe seriale, takie jak „ Rejs ku szczęściu”, „Lato w…” czy „Statek marzeń”. Pragnąc dać im możliwość poczuć się w jak romantycznym filmie, przygotowaliśmy ten wyjątkowy konkurs, w którym można wygrać rejs ekskluzywnym statkiem po Morzu Śródziemnym. Dodatkowo najlepsze zdjęcia znajdą się w limitowanym kalendarzu Romance TV na rok 2023 - mówi Krzysztof Mikulski, CEO Romance TV Polska.

Konkurs trwa do 11 września. Aby wygrać nagrodę główną, czyli tygodniowy rejs w kabinie dwuosobowej po Morzu Śródziemnym linii Costa Cruises dostępny na stronie www.namorzu.pl, należy wysłać na adres konkurs(małpa)romance-tv.pl romantyczne zdjęcie i odpowiedzieć na pytanie „Gdzie chcesz popłynąć w romantyczny rejs z ukochaną osobą i dlaczego?”. Każdy może wysłać do 3 zdjęć, spośród nich Jury wybierze najlepsze, które znajdą się w kalendarzu Romance TV na 2023 rok.

Każde ze zdjęć powinno być dodatkowo opisane, ze szczególnym wskazaniem miejsca wykonania zdjęć (miejscowość, region, kraj, etc.). Zdjęcia konkursowe powinny być wykonane w poziomie, zapisane w formacie JPEG oraz rozdzielczości min. 1795 x 2551 pikseli, 150 dpi. Bezpośrednio na fotografiach nie mogą znajdować się znaki wodne ani żadne inne formy podpisu autora/autorki. Fotografie nie mogą zawierać
ramek ani innych sztucznych ozdób.

Szczegóły i regulamin konkursu dostępny jest ma stronie: https://www.romance-tv.pl/nasze-konkursy.html.

Głównym partnerem konkursu jest Grupa Atlas Tours, patronem medialnym portal ohme.pl.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...