Canal+ Seriale i Filmy - nowy pakiet w Canal+ online

dodano: 2022-08-08 15:19
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

CANAL+ online W usłudze streamingowej CANAL+ online pojawił się nowy pakiet podstawowy CANAL+ Seriale i Filmy, który zawiera 12 kanałów na żywo oraz bibliotekę treści VOD. Dotychczas subskrybent nie miał możliwości wyboru, czy chce oglądać wyłącznie kanały filmowe i serialowe CANAL+, czy też dodatkowo kanały sportowe CANAL+. Nie pojawiła się za to opcja, w której możliwe byłoby wykupienie wszystkich treści wyłącznie sportowych.

CANAL+ online


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wprowadzone w CANAL+ online pakietu CANAL+ Seriale i Filmy to niejako powrót to korzeni. Kiedy usługa debiutowała w maju 2020 roku, możliwe było wykupienie albo pakietu Sport, albo pakietu Film. Były to paczki znacznie szersze niż dziś - obejmowały nie tylko kanały CANAL+, lecz także HBO, Filmbox czy Eleven Sports. Każda z nich kosztowała po 50 zł miesięcznie.

Rok później CANAL+ zdecydował się na całkowitą przebudowę oferty CANAL+ online. Wprowadził jeden podstawowy pakiet CANAL+, do którego można dobierać pakiety dodatkowe. Zaletą tego rozwiązania jest to, że nie trzeba korzystać jak do tej pory z dwóch pakietów (Film i Sport w łącznej cenie 100 zł miesięcznie), aby uzyskać dostęp do wszystkich kanałów z rodziny CANAL+. Jednocześnie, nowi użytkownicy usługi nie mają już możliwości wykupienia w starej cenie wszystkich kanałów filmowych czy wszystkich kanałów sportowych, gdyż Eleven Sports i HBO zostały przesunięte do osobnych pakietów dodatkowych w cenie po 10 zł miesięcznie (dziś pakiet Eleven Sports kosztuje 15 zł miesięcznie, gdyż zawiera dodatkowo kanały Polsat Sport Premium).

Teraz w CANAL+ online pojawił się nowy pakiet CANAL+ Seriale i Filmy, który można wybrać zamiast pakietu CANAL+. Kosztuje on 29 miesięcznie i zawiera 12 kanałów: CANAL+ Premium, CANAL+ Film, CANAL+ Dokument, CANAL+ Family, CANAL+ Seriale, CANAL+ Domo, CANAL+ Kuchnia, ale kino+, Novelas+, MiniMini+, TeleTOON+, Planete+.

Główny pakiet CANAL+ kosztujący 45 zł miesięcznie to dodatkowo: CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 2, CANAL+ Sport 3, CANAL+ Sport 4, CANAL+ Sport 5 i CANAL+ Now, czyli łącznie 18 kanałów.

Co istotne, do nowego pakietu CANAL+ Seriale i Filmy nie można dobrać pakietu dodatkowego Eleven Sports & Polsat Sport Premium. Aby mieć te kanały w CANAL+ online należy zapłacić 45 zł za pakiet główny i 15 zł za pakiet dodatkowy, co daje łącznie 60 zł miesięcznie.

Zgodnie z informacjami operatora, pakiet CANAL+ Seriale i Filmy to: oryginalne produkcje CANAL+ (m.in. „Kruk. Czorny woron nie śpi”, „Klangor”, „Belfer”, „Król”, „Żmijowisko”, „Kruk. Szepty słychać po zmroku” i wiele innych), kilka tysięcy godzin treści na życzenie dostępnych online i bez umowy, dostęp do kanałów na żywo, najgłośniejsze seriale i filmy, programy dokumentalne, lifestylowe o kuchni i domu oraz edukacyjne bajki dla dzieci.

Dodajmy, że wśród pakietów dodatkowych CANAL+ online są jeszcze: Netflix w planie Standard za 20 zł lub w planie Premium za 37 zł oraz pakiet Fun & News za 20 zł miesięcznie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...