Canal+ i Player w jednej ofercie. Jaka cena?

dodano: 2022-08-02 10:01 | aktualizacja: 2022-08-02 11:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Player CANAL+ Platforma CANAL+ zaczęła sprzedaż oferty łączonej wraz z usługą streamingową Player należącą do Grupy TVN Warner Bros. Discovery. Serwis Player umożliwia dostęp poprzez Internet do biblioteki VOD zawierającej filmy, seriale i programy, w tym Player Original i discovery+. Opłata za Player zostanie uwzględniona w abonamencie CANAL+. Dostępne są dwie opcje: pakiet Player z reklamami lub bez reklam.

Player CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla nowych abonentów CANAL+, Player jest dostępny na stałe w pakiecie Entry+ Superfilm w cenie 85 zł miesięcznie. Oznacza to, że pakiet ten jest droższy o 15 zł (dotychczas, bez Playera kosztował 70 zł). Opcję Player można też zamówić bezpośrednio w Strefie Abonenta CANAL+ lub poprzez infolinię. Player (bez reklam) kosztuje 0 zł do końca obecnego miesiąca, a potem 13 zł miesięcznie do końca okresu oznaczonego umowy, natomiast Player (z reklamami) 0 zł do końca obecnego miesiąca i 0 zł przez dwa kolejne miesiące, a następnie 8 zł miesięcznie.

W ofercie bezpośredniej (nie z CANAL+), Player kosztuje 18 zł za 30 dni za opcję bez reklam i 8 zł za 30 dni za opcję z reklamami. Jest to jednak opcja prepaid, bez umowy, bez zobowiązania, z możliwością rezygnacji w dowolnym momencie.

Z aplikacji Player będzie można korzystać na dekoderach 4K UltraBOX+ i CANAL+ BOX 4K, a także na wielu innych urządzeniach i platformach, m.in. popularnych przeglądarkach internetowych, urządzeniach mobilnych Android/iOS, telewizorach Android TV, Apple TV, wybranych telewizorach LG (WebOS), Samsung (Tizen, Orsay), konsolach do gier PlayStation 4 czy Player Box. Aby sprawnie korzystać i oglądać materiały dostępne w Playerze, zalecana jest przepustowość nie mniejsza niż 6 Mb/s do odtwarzania materiałów HD i 25 Mb/s dla UHD.

10 sierpnia br. CANAL+ wprowadzi na swoich dekoderach nową listę kanałów, na której pojawi się pozycja Player (89. w EPG).

Player zapewnia użytkownikom takie funkcje, jak: możliwość utworzenia do 5 spersonalizowanych profili, możliwość korzystania z 2 streamów jednocześnie, możliwość pobierania niektórych materiałów na telefon lub tablet, możliwość kontynuowania oglądania na innym urządzeniu. Maksymalna liczba urządzeń, jakie mogą być zarejestrowane na koncie Player, wynosi 5.

Z Playera można korzystać w krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wystarczy zarejestrować konto w Polsce i płacić za pakiet polskim środkiem płatniczym.

Dodajmy, że 1 września br. z oferty telewizyjnej Player usunięte zostanie 7 kanałów tematycznych CANAL+: Planete+, CANAL+ Sport 5, CANAL+ Domo, CANAL+ Kuchnia, MiniMini+|, TeleTOON+ i Ale kino+.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...