„Tomek i przyjaciele” 25 w kanale Boomerang

dodano: 2022-05-25 15:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Boomerang Puls 2 MiniMini+ CBeebies Polsat JimJam „Tomek i przyjaciele” W poniedziałek, 30 maja br. o godz. 15:00 w kanale Boomerang wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 25. sezonu brytyjskiego serialu animowanego „Tomek i przyjaciele” („Thomas and Friends”). Wcześniejsze serie emitują obecnie stacje Puls 2, MiniMini+, CBeebies i Polsat JimJam. Ponadto w sobotę, 28 maja br. o godz. 8:00 kanał Boomerang pokaże premierowo amerykański film animowany „Tomek i przyjaciele: Wyścig o Puchar Sodoru” („Thomas & Friends: Race for the Sodor Cup”).

Boomerang Puls 2 MiniMini+ CBeebies Polsat JimJam „Tomek i przyjaciele”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czas wyruszyć w podróż pełną przygód z bohaterami serialu, który na nowo pokazuje świat radosnych lokomotyw. Jak zapowiada nadawca, premierowa odsłona serii „Tomek i przyjaciele” to pełna życia animacja 2D i zupełnie nowe podejście do opowiadania historii o zabawnych postaciach, które inspirują współczesnych widzów. Premiera serialu odbędzie się w poniedziałek, 30 maja br. o godzinie 15:00 w kanale Boomerang. Stacja wyemituje również film pełnometrażowy „Tomek i przyjaciele: Wyścig o Puchar Sodoru” - w sobotę, 28 maja br. o godzinie 8:00.

Nadchodzący serial „Tomek i przyjaciele” to czwarta odsłona słynnej na całym świecie animacji dla dzieci. Historia tej wyjątkowej kreskówki sięga 75 lat, a najnowsza seria pokazuje postać głównego bohatera jako jeszcze bardziej skorego do zabawy, niż kiedykolwiek przedtem. Tomek, główny bohater własnych perypetii, przeżywa swoje przygody w towarzystwie Kamci, Piotrusia, Nii i innych przyjaciół. Tym razem spróbuje zostać lokomotywą numer jeden, czego świadkami będą pozostali bohaterowie animacji. Perypetie Tomka pokazują, że nie boi się on popełniania małych błędów, bo najbardziej cieszy go po prostu bycie dzieckiem i odkrywanie świata.

„Tomek i przyjaciele” to serial, który edukuje i przykuwa uwagę dzieci, również dzięki specjalnym piosenkom, które powstały w ramach nowej odsłony animacji. Pokazują one relacje między bohaterami, którzy z wesołym okrzykiem „Koła w ruch!” ruszają po torach na liczne przygody. Serial jest też rozrywką dla mamy i taty. W dwudziestu sześciu odcinkach zawarto społeczno-emocjonalne lekcje o życiu na tematy takie jak zachowanie, przyjaźń, dzielenie się z innymi, gra zespołowa, pomoc i empatia.

Widzowie zobaczą także Tomka, Piotrusia, Nię, Kamcię i innych bohaterów w filmie „Tomek i przyjaciele: Wyścig o Puchar Sodoru”. Ruszają pełną parą po torach, pędząc wprost w stronę zwycięstwa. Kamcia to super szybka lokomotywa z Japonii. Przekonana, że wygra tytułowy wyścig, ma wystartować w parze z kolegą, ale ten nabawi się kontuzji. Kamcia będzie musiała wystartować w duecie z Tomkiem. Połączą siły, by pokonać zawodników z całego świata i zdobyć Puchar Sodoru (więcej tutaj).

„Tomek i przyjaciele” - sezon 25., emisja codziennie (od 30 maja 2022 roku) o godz. 15:00 w kanale Boomerang. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie stacji Puls 2, MiniMini+, CBeebies i Polsat JimJam.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...