NHK World-Japan i Euronews nadal działają w Rosji

dodano: 2022-03-07 17:21
autor: RO | źródło: obob.tv/satkurier.pl

kanały telewizja pilot telewizor TV Z zagranicznych kanałów informacyjnych w Rosji ciągle nadają NHK World-Japan i Euronews. W ostatnich dniach wielu kluczowych operatorów satelitarnych i kablowych w Rosji wyłączyło ze swoich pakietów BBC World News, CNN, France 24 czy Deutsche Welle.

Telewizja pilot


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rosyjskie sankcje obejmują wszystkie media, które prezentują inny niż rosyjski punkt widzenia na wojnę w Ukrainie, która została wywołana napaścią rosyjskich wojsk. Ponadto są zamykane niezależne media w Rosji. TV Dożd czy Echo Moskwy przestały już nadawać.

NHK World-Japan prowadzi emisję w języku angielskim i dość szczegółowo przybliża obecne starcie Rosji z Ukrainą. Kanał jest obecny w największej rosyjskiej platformie Trikolor.

Władze rosyjskie tolerują również Euronews, mimo że ten kanał publikuje treści w języku rosyjskim. Władze Rosji tolerują nadawcę z Francji, ponieważ jego mniejszościowym udziałowcem jest Wszechrosyjska Państwowa Kompania Telewizyjna i Radiowa (WGTRK), główny publiczny nadawca na terenie Federacji Rosyjskiej.

Na Euronews pojawia się wiele doniesień wobec krytycznych działań Rosji na Ukrainie, także na wersji rosyjskiej, która jest dostępna dla abonentów Trikolor i NTV Plus z satelitów Eutelsat 36B/36C (36°E).

Źródło: obob.tv
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...