MTV 00s zabezpiecza licencję na Ukrainie

dodano: 2022-01-23 09:28
autor: RO | źródło: detector.media

MTV 00s Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia wpisała nowy kanał do listy adaptowanych kanałów zagranicznych, których treść spełnia wymagania Europejskiej Konwencji o Telewizji Ponadgranicznej oraz ukraińskiego ustawodawstwa. Tym kanałem jest MTV 00s, który działa na podstawie czeskiej licencji wydanej dla spółki ViacomCBS Networks International Czech s.r.o..

MTV 00s


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
MTV 00s nadaje 24 godziny na dobę i bez reklam w języku angielskim. Kanał skupia się na największych przebojach pierwszej dekady XXI wieku. W Polsce nadaje w ofertach Polsat Box, Platformy Canal+, Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV.

Ukraiński regulator otrzymał decyzję o przyznaniu licencji przez swój odpowiednik RRTV (Czechy), a także moduł CAM do monitorowania zawartości programowej wyświetlanej na MTV 00s.

W ostatnim czasie na Ukrainie cofnięto decyzję na dystrybucję VH 1 European. W rzeczywistości ten kanał został rebrandowany i teraz działa pod nową marką MTV 00s.

Źródło: detector.media
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...