„Akcja aranżacja” w kanale HGTV

dodano: 2021-11-24 05:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery

HGTV Home & Garden Przestawiliście kiedyś kanapę na drugą stronę pokoju albo pomalowaliście stare drzwi na inny kolor? Od razu wszystko wygląda inaczej, prawda? Jak zapowiada nadawca, „Akcja aranżacja” to nowy program kanału HGTV dla tych, którzy chcą odświeżyć swoje lokum, ale nie mają dużego budżetu lub po prostu nie mogą wprowadzać zbyt znaczących zmian w wynajmowanych wnętrzach. Jego prowadzącą będzie Maria Semczyszyn. 1. odcinek programu „Akcja aranżacja” zostanie wyemitowany premierowo w środę, 24 listopada br. o godz. 21:30 w stacji HGTV.

HGTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nie każdego stać na zakup własnego mieszkania. Z roku na rok wzrasta liczba wynajmowanych nieruchomości. To oczywiste, że każdy chce przeznaczyć na remont jak najmniej środków, ale jednocześnie marzy, żeby jego dom był przytulny i funkcjonalny. Jak to zrobić bez inwestowania wielkich pieniędzy?

Jak zapewnia nadawca, to najlepiej wie Maria Semczyszyn, która zawodowo zajmuje się home stagingiem, czyli stylizacją i metamorfozami mieszkań za nieduże pieniądze. Prowadząca program „Akcja aranżacja” ma trzy dni, żeby na nowo zaaranżować wybraną nieruchomość. Tu nie ma też miejsca na żadne finansowe szaleństwa. Maria Semczyszyn musi się zmieścić w mocno ograniczonym budżecie. Widzowie HGTV szybko przekonają się, jak pozornie nieistotne zmiany mogą przyczynić się do fantastycznego i zaskakującego efektu końcowego.
 
Maria Semczyszyn w programie „Akcja aranżacja”, foto: TVN Discovery
Maria Semczyszyn w programie „Akcja aranżacja”, foto: TVN Discovery


„Akcja aranżacja” - emisja w środy (od 24 listopada 2021 roku) o godz. 21:30 w HGTV.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...