Koniec nc+ GO [akt.]

dodano: 2021-10-28 14:11 | aktualizacja: 2021-10-29 10:30
autor: Anita Kaźmierska | źródło: forum.satkurier.pl

nc+ go Abonenci platformy CANAL+ otrzymują od operatora wiadomość, że 3 listopada 2021 roku ich konto do serwisu nc+ GO zostanie wyłączone. Oznacza to definitywny koniec nc+ GO. Jednocześnie operator zachęca do skorzystania z usługi CANAL+ online, która zastępuje nc+ GO. Aktualizacja: 3 listopada usługa zostanie wyłączona dla grupy abonentów, a nie dla wszystkich, dowiedział się satkurier.pl.

nc+ GO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
nc+ GO to internetowa usługa typu TV everywhere, czyli mogą z niej korzystać jedynie abonenci platformy CANAL+, bezpłatnie. Oferuje kanały na żywo oraz treści na życzenie. Jest to jednak serwis przestarzały, nierozwijany i z ograniczonymi funkcjonalnościami.

W międzyczasie uruchomiona została usługa CANAL+ online, dostępna nie tylko dla osób niemających umowy z CANAL+ (na zasadzie OTT), lecz także dla abonentów platformy. Jest to, tak samo jak nc+ GO, bezpłatna dla abonentów opcja, jednak oferująca znacznie więcej korzyści. Przede wszystkim, w odróżnieniu od nc+ GO, w CANAL+ online nie ma limitu godzin i urządzeń (w nc+ GO możliwość rejestracji tylko 4 urządzeń). Ponadto CANAL+ online oferuje możliwość jednoczesnego oglądania na dwóch urządzeniach, a nc+ GO tylko na jednym. Nie wspominając już o cofaniu, przewijaniu, oglądaniu bez dostępu do internetu, kontynuowaniu oglądania na innym urządzeniu, oglądaniu kilku kanałów na jednym ekranie, itd. w CANAL+ online.

Niekorzystną cechą CANAL+ online w porównaniu z nc+ GO jest brak możliwości zdalnego zlecenia nagrywania na dekoderze.

Aktualizacja:

- To kolejny etap trwającego od kilku miesięcy procesu wygaszania usługi nc+ GO. 3 listopada usługa zostanie więc wyłączona dla kolejnej grupy abonentów, ale nie dla wszystkich - poinformował satkurier.pl Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy, dyrektor ds. PR i komunikacji wewnętrznej w CANAL+ Polska.

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...