Bloomberg Adria startuje w 2022

dodano: 2021-10-18 19:44 | aktualizacja: 2021-10-18 22:58
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

Bloomberg Adria Bloomberg Media we współpracy z Mtel Swiss, firmą będącą w większości własnością serbskiego Telekom Srbija, uruchomią ponadregionalną, wieloplatformową sieć informacji biznesowych Bloomberg Adria w Europie Południowo-Wschodniej. Ma działać m.in. w Serbii, Chorwacji, Słowenii, Bośni i Hercegowinie czy Macedonii Północnej.

Bloomberg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Startujący w 2022 roku Bloomberg Adria będzie dostarczać wiadomości biznesowe i finansowe, analizy i dane dla rosnącej w regionie społeczności biznesowej i przyszłych liderów w branży telewizyjnej, drukowanej, cyfrowej, mobilnej i społecznościowej.

Na potrzeby Bloomberg Adria będzie pracować 2700 dziennikarzy i analityków w 120 krajach, aby stworzyć potężny serwis informacyjny, który połączy lokalne reportaże z szerokim globalnym zasięgiem gospodarczym i rynkowym. Znajdą się w nim przetłumaczone treści Bloomberg News, a także oryginalne reportaże stworzone przez siedziby redakcyjne w Belgradzie, Zagrzebiu, Lublanie, Sarajewie i Skopje.
 

Bloomberg Adria rozszerza nasz globalny zasięg o nowych odbiorców w Europie Południowo-Wschodniej, którzy poszukują globalnych treści biznesowych premium, aby być na bieżąco

- powiedział dyrektor generalny Telekom Srbija, Vladimir Lucic.


Bloomberg Adria powinien pojawić się w formie linearnego kanału telewizyjnego.
Jeżeli tak będzie, to znajdzie się na platformach Telekom Srbija, dystrybuowanych dla takich krajów, jak Serbia czy Bośnia i Hercegowina przez satelitę Astra 3B (23,5°E).

Źródło: broadbandtvnews.com
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...