„Zacznij od zdrowia” w TVP2

dodano: 2021-10-15 21:03 | aktualizacja: 2021-10-16 10:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Zacznij od zdrowia” W niedzielę, 17 października br. o godz. 11:05 w kanale TVP2 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek programu „Zacznij od zdrowia”, który poprowadzi Adam Giza. Jak zapowiada nadawca, w programie nie zabraknie porad medycznych, wskazówek dotyczących sposobów na powrót do zdrowia i ćwiczeń poprawiających kondycję. Audycja realizowana jest w nowoczesnej formule, wykorzystującej możliwości studia XR, działającego w technologii rozszerzonej rzeczywistości. Magazyn powstaje przy współpracy z firmą Powszechny Zakład Ubezpieczeń (PZU).

TVP2 TVP 2 Dwójka „Zacznij od zdrowia”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, nadciśnienie, choroby onkologiczne, problemy z oddychaniem, zaburzenia psychiczne to tylko wybrane tematy, które zostaną poruszone w programie. „Zacznij od zdrowia” to również zagadnienia z obszaru profilaktyki zdrowotnej. W magazynie nie zabraknie porad dotyczących stylu życia, diety, aktywności fizycznej czy sposobów radzenia sobie ze stresem. Wszystkie te kwestie wskutek pandemii nabrały w szczególnego znaczenia.

Ważnym elementem nowego magazynu będzie tematyka związana z chorobami cywilizacyjnymi, które obecnie stają się coraz większym problemem współczesnych społeczeństw. Gospodarzem programu będzie Adam Giza, dziennikarz i prezenter telewizyjny, od lat zajmujący się tematyką zdrowotną. W 2017 roku został wyróżniony przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Medycznych tytułem „Medycznego dziennikarza roku”. W 2020 roku Adam Giza prowadził w TVP Info program „Koronawirus poradnik” (więcej tutaj). W TVP3 prowadził natomiast audycję „Szkoła. Poradnik” (więcej tutaj). Wcześniej związany był z telewizją TVS (więcej tutaj i tutaj).

Program „Zacznij od zdrowia” realizowany jest w nowoczesnej formule, wykorzystującej możliwości studia XR, działającego w technologii rozszerzonej rzeczywistości. Program powstaje przy współpracy z firmą Powszechny Zakład Ubezpieczeń (PZU).
 
Adam Giza w programie „Zacznij od zdrowia”, foto: TVP
Adam Giza w programie „Zacznij od zdrowia”, foto: TVP


„Zacznij od zdrowia” - emisja w niedziele (od 17 października 2021 roku) o godz. 11:05 w TVP2.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

169 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...