„Polowanie na ogród” 7 w kanale HGTV

dodano: 2021-08-21 00:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

HGTV „Polowanie na ogród” Dominik Strzelec W niedzielę, 22 sierpnia br. o godz. 10:30 w kanale HGTV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 7. sezonu programu „Polowanie na ogród”. Masz dość przesuszonej trawy, która jest jedyną rośliną na podwórku? A może na przydomowej działce zamiast rabat kwiatowych znajduje się składowisko nikomu niepotrzebnych rzeczy? W nowym sezonie „Polowania na ogród” widzowie poznają osiem rodzin, które borykają się właśnie z takimi problemami. Ich ogrody potrzebują metamorfozy z prawdziwego zdarzenia. Pomoże w tym Dominik Strzelec wraz ze swoją niezawodną ekipą. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie kanałów HGTV, TVN i ITVN Extra (TVN International Extra).

HGTV „Polowanie na ogród” Dominik Strzelec


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dominik Strzelec, jako profesjonalny projektant ogrodów, ma zawsze jeden cel - zamienić zaniedbaną działkę w zielony azyl, efektowną przestrzeń, która będzie zachęcała do spędzenia czasu na powietrzu. Nie zniechęci go żadne wyzwanie. W nowych odcinkach programu Dominik Strzelec zajmie się ogrodami, które nie potrzebują metamorfozy, a totalnej rewolucji. Są w opłakanym stanie, a nieudolne próby zapanowania nad bujną zielenią doprowadziły niemal do katastrofy. Teraz prowadzący program ma trzy dni i dziesięć tysięcy złotych by stworzyć przydomowy zakątek, o jakim marzą właściciele.

W nowym sezonie widzowie zobaczą m.in. jak Dominik Strzelec w sprytny sposób oddzieli ogród czteroosobowej rodziny od pobliskiego hałaśliwego placu budowy, postawi przytulne altany, zrobi piękne drewniane donice i na powrót zazieleni pustą i smutną przestrzeń, pomoże też w aranżacji przedogródka, któremu nada zupełnie nowy charakter, tworząc rabaty z kolorowymi kwiatami. Jak zapewnia nadawca, będzie zachwycająco (więcej tutaj).
 
Dominik Strzelec w programie „Polowanie na ogród”, foto: TVN Discovery
Dominik Strzelec w programie „Polowanie na ogród”, foto: TVN Discovery


„Polowanie na ogród” - sezon 7., emisja w niedziele (od 22 sierpnia 2021 roku) o godz. 10:30 w HGTV. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów HGTV, TVN i ITVN Extra (TVN International Extra).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...