Promocja na dostęp do Canal+ online

dodano: 2021-07-23 11:40 | aktualizacja: 2021-07-23 12:04
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Canal+ uwaga W piątek, 23 lipca startuje nowy sezon PKO BP Ekstraklasy. O tytuł mistrza Polski rywalizować będzie osiemnaście drużyn, które rozegrają pomiędzy sobą rekordowe 306 meczów. Wraz ze startem sezonu, kibice, którzy nie mają dostępu do kanałów CANAL+, mogą wykorzystać voucher, który uprawni ich do skorzystania z oferty serwisu CANAL+ online na specjalnych warunkach.

Canal+ online Ekstraklasa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach promocji „Voucher Pakiet CANAL+ 10 zł 1m” za pierwszy miesiąc nowy użytkownik za podstawowy pakiet CANAL+ zapłaci tylko 10 zł, w trzech kolejnych 30 zł, a potem 45 zł miesięcznie (zamiast 20 zł za pierwszy miesiąc i 45 zł za kolejne w standardowej ofercie). Podane ceny uwzględniają rabat 5 zł miesięcznie za zgody marketingowe.

CANAL+ online pozwala na wygodny dostęp do transmisji meczów PKO BP Ekstraklasy, a także wielu innych treści. CANAL+ online oferowany jest w miesięcznym modelu subskrypcyjnym na urządzenia Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz przez przeglądarkę internetową (canalplus.com).

Zobacz plan transmisji 1. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Aby skorzystać z vouchera, należy podać swój adres e-mail na internetowej stronie promocji.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...